7 najlepszych aplikacji ciążowych [NASZE TYPY]

Przypomną o wizycie lekarskiej, powiedzą, jak rozwija się dziecko, co mu właśnie wyrosło, a czego już się nauczyło, pozwolą wysłać zdjęcia z usg do rodziny, sprawdzą twoją wagę i spakują za ciebie torbę do szpitala (no prawie!). Aplikacje mobilne dla ciężarnych kobiet - wypróbujcie!
BabyBump Pregnancy Pro BabyBump Pregnancy Pro fot. itunes.apple.com

BabyBump Pregnancy Pro

To jedna z najczęściej polecanych i wyróżnianych aplikacji dla przyszłych matek. Wygodna dla użytkownika, w wyczerpujący sposób odpowiada na wszelkie pytania dotyczące ciąży. Pozwala na dostęp do forów internetowych, tworzenie albumów fotograficznych, zapisywanie swojej wagi, ruchów dziecka i skurczów. Przydatne narzędzie.
Cena: $3,99 iPhone
9,46 zł Android

Moja ciąża z eDziecko.pl Moja ciąża z eDziecko.pl fot. Łukasz Kmieć

Moja ciąża z eDziecko.pl

Aplikacja ciążowa eDziecka, stworzona specjalnie dla was pod merytoryczną opieką ginekologa-położnika, dr Grzegorza Południewskiego. Wyłącznie wrodzona skromność nie pozwala nam na umieszczenie jej na pierwszym miejscu zestawienia! "Moja ciąża z eDziecko.pl" prowadzi spodziewające się dziecka kobiety przez cała ciążę: od jej pierwszych dni do porodu. Zawiera praktyczne porady wraz z filmami i zdjęciami pokazującymi rozwój dziecka w łonie matki oraz inne przydatne narzędzia: terminarz wizyt lekarskich, kalkulator wagi, kalkulator tygodni ciąży. A to wszystko oczywiście po polsku i w bardzo ładnej oprawie graficznej. Przyjazna w obsłudze, będzie dobrą towarzyszką na całe 9 miesięcy oczekiwania na dziecko.

 

Aplikacja Moja Ciąża z eDziecko.plWojciech Gwiazdowski/Gazeta.pl

 

iPregnancy iPregnancy fot. itunes.apple.com

iPregnancy

Aplikacja, którą stworzył ginekolog-położnik, jest pięknie zaprojektowana, a co najważniejsze zawiera dużo informacji dla przyszłych mam, zdjęcia USG dziecka z poszczególnych tygodni ciąży, a nawet porady dla przyszłych ojców! Za pomocą tej aplikacji można łączyć się z Facebookiem, żeby na bieżąco informować swoją rodzinę i przyjaciół o tym, co akurat dzieje się w naszym (ciążowym) świecie.
Cena: $3,99 iPhone

Asystent ciążowy Asystent ciążowy fot. play.google.com

Asystent ciążowy

Polska wersja anglojęzycznej aplikacji Pregnancy Assistant. Pozwala w praktyczny i funkcjonalny sposób śledzić rozwój dziecka od pierwszego do ostatniego dnia miesiączki. Wiedza w pigułce: wzrost i waga dziecka, zdjęcie płodu w poszczególnym tygodniu ciąży. Dla zabieganych.

Android, bezpłatna.

 

Aplikacja Moja Ciąża z eDziecko.plWojciech Gwiazdowski/Gazeta.pl

My Labor Bags My Labor Bags fot. itunes.apple.com

My Labor Bags

Przydatna aplikacja dla kobiet zbliżających się do daty porodu. Pozwala zaplanować i zorganizować wszystkie rzeczy, które przydadzą się podczas pobytu w szpitalu. Pomaga stworzyć listy rzeczy, które powinny się znaleźć w torbach dla mamy, dzidziusia i taty! Pomaga zachować spokój, kiedy nadejdzie pora wyjazdu do szpitala.
Cena: $1,99 iPhone

mPregnancy mPregnancy fot. itunes.apple.com

mPregnancy - dla oczekujących ojców

Ta aplikacja powstała z myślą o przyszłych ojcach. Odpowiada na wiele pytań dotyczących kolejnych etapów ciąży i rozwoju dziecka w łonie matki, pomaga przygotować się do towarzyszenia w porodzie, podpowiada, jak urządzić pokój dla niemowlęcia itd. Nieoceniona dla zaangażowanych przyszłych ojców.
Cena: $0,99 iPhone

My Baby's Beat My Baby's Beat fot. itunes.apple.com

My Baby's Beat

Przyjemna aplikacja-gadżet dla przyszłych rodziców. Pozwala posłuchać bicia serca malucha poprzez wykorzystanie mikrofonu w telefonie. Bicie serduszka można nagrywać, dodawać zdjęcia do nagrania i przesyłać przyjaciołom i rodzinie poprzez email i Facebook. Prawda, że miło?
Cena: $4,99 iPhone

Aplikacja Moja Ciąża z eDziecko.plWojciech Gwiazdowski/Gazeta.pl

Więcej o: