Magiczna, zimowa kolekcja inspirowana Harrym Potterem

Fani przygód Harry'ego, Rona, Hermiony i reszty bohaterów z Hogwartu będą zachwyceni. Teraz w salonach Empik czekają na nich kubki, notesy, świeczki, kalendarze i wiele innych produktów z motywami związanymi z ich ulubioną powieścią.

Wzywamy wszystkie Czarownice i Czarodziejów – różdżki w dłoń! Czas odkryć nową kolekcję gadżetów i artykułów papierniczych Harry Potter Winter od Empiku i Warner Bros. Dzięki notesom, bidonom i butelkom termicznym, kubkom, termoforom czy zapachowym świeczkom tegoroczna zima będzie prawdziwie magiczna.

Przygoda trwa w najlepsze! Empik przygotował szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym wszyscy fani Wizarding World poczują prawdziwą magię. Jaki produkt z kolekcji Harry Potter Winter wybierzesz? Podczas jesiennych i zimowych wieczorów doskonale sprawdzą się kubki z herbami czterech domów Hogwartu, puchate termofory z gwiezdnym motywem oraz zaczarowane zapachowe świeczki.

Zimowa kolekcja inspirowana Harrym Potterem.Zimowa kolekcja inspirowana Harrym Potterem. Empik

Na długie spacery warto zabrać kubek termiczny. Za to szczyptę magii do klas szkolnych i biur wprowadzą artykuły papiernicze z zaczarowanymi ilustracjami, takie jak piórniki, notesy czy przybory do pisania.

Więcej o: