Komentarze (161)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ellojzy

  Oceniono 134 razy 116

  Rodzice - eksperci od wszystkiego: wiedzą, kiedy ocena jest za niska, źe ich dziecko jest twórcze i kreatywne, wiedzą, co się dziecku w przyszłości przyda, a czego nauczyciel nie może wymagać... Problemem współczesnej szkoły jest zbyt wysoka samoocena Karyny i Seby, którzy swoje złe wspomnienia ze szkoły odreagowują na szkole Brajanka. Zresztą od Karyny i Seby jeszcze gorsi są nowobogaccy, wykształceni w pierwszym pokoleniu - element napływowy do miasta. Ci to dopiero znają się na wszystkim! Dziś pójście na wywiadowkę dla normalnego człowieka jest torturą: niekończące się dyskusje, czy już zwolnić panią od angielskiego, bo Brajanek powiedzial, źe źle uczy, czy jeszcze poczekać, czy te lektury z polskiego to mogą być, czy jednak za dużo/za mało, czy na matematyce to nie przesada, by wymagać tabliczki mnożenia w całości, bo Brajanek ma trening we wtorki i nie ma już siły na matematykę. Współczesna szkoła jest beznadziejna nie z powodu nauczycieli, tylko z powodu zachwyconych brzmieniem swojego głosu mamulek.

 • masofrev

  Oceniono 123 razy 97

  " Naczelna zasada, którą się kieruję, to taka, że jeśli uczeń cokolwiek zrobił, to nie może otrzymać jedynki. "

  - Dziecko, oblicz, ile to 2*2
  - 5
  - Świetnie, motywująco stawiam Ci 2

  A potem niedouczony inżynier stawia walący się most a niedouczony pilot próbuje wylądować poniżej poziomu lotniska...

 • kgbltd

  Oceniono 90 razy 78

  niestety dzieci są nieznośne, roszczeniowe jak rodzice
  banda rozkapryszonych bachorów utrudniających celowo lekcje.

  wcale sie nie dziwię, ze ktoś kto ma trochę rozumu nie chce uczyc w szkole

 • qqror

  Oceniono 77 razy 73

  Moje dzieci wierzą że nic im w szkole nie załatwię. Jak mają pretensje do nauczyciela mają mu je same przedstawić kulturalnie argumentując. Ja reaguję tylko jeśli zamiast matematyki mają próbę do jasełek.

 • forwalker

  Oceniono 70 razy 64

  Czy koniecznie musi być tak, że jakaś ze stron musi stać ze spuszczoną głową ?

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 64 razy 52

  System szkolny nie jest sprawiedliwy. Nawet prezes nie był geniuszem ale teraz nim jest.

 • lina555

  Oceniono 45 razy 43

  Ja tam kazałam po rozdaniu prac przeliczyć punkty, pytać o oceny, jeżeli ktoś miał wątpliwości, z uczniami łatwiej jest się porozumieć niż z rodzicami bądź babciami, bo i tak się zdarzało.

 • Katarzyna Jany

  Oceniono 53 razy 41

  Rozumiem, że chetni na medycyne, prawo czy chociażby budownictwo maja mieć "kreatywne" podejście do zadania, fachowa diagnoza na nic sie zda.Młodzi ludzie kończący studia będa nas kratywnie diagnozowac, będa zapadały kreatywne wyroki, i bedziemy mieli kreatywne katastrofy budowlane.A może mniej ambitnie: kreatywni kierowcy autobusów rozjeżdżajacy rowerzystów. Troche zdrowego rozsadku życzę.

 • oczy_argusa

  Oceniono 38 razy 38

  Postaw "ptaszka"... Pokoloruj drwala. Jednym kolorem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX