Maja Bohosiewicz dostała kilka zadań od córki. Mała chce "ciepłą kąpiel", a to nie wszystko

Maja Bohosiewicz pokazała w sieci szereg wymagań, które przygotowała dla niej córka. Nie brakuje atrakcji z dzieckiem czy ulubionych śniadań. Leonia chciałaby, aby mama tuż po wstaniu ją przytulała. Jakby tego było mało, dziewczynka życzy sobie także ciepłe kąpiele. Wychowanie dziecka to niemałe wyzwanie i poświęcenie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Maja Bohosiewicz to spełniona matka, która świetnie łączy wychowanie dzieci z obowiązkami zawodowymi. W 2016 roku na świat przyszedł synek Zachary, a dwa lata później urodziła się córka Leonia. Aktorka na swoim Instagramie często mówi o rodzicielstwie i pokazuje kadr z dziećmi, na których zasłania ich twarz. W ten sposób pokazuje, że chroni ich prywatność. W jednym z Q&A stwierdziła, że postąpi z Zacharym i Leonią tak, jak jej rodzice postąpili z nią, czyli nie będzie ich zmuszać do zdobywania wyższego wykształcenia.

Dla mnie najważniejsze, żeby robili to, co naprawdę lubią

- pisała wówczas. Ci, którzy na co dzień śledzą jej Instagrama, to widzą, że aktorka daje dzieciom sporo swobody, jednak jednocześnie stara się ciężko się przekazywać wartości i pokazuje, że warto walczyć o swoje. Tym razem pokazała, co ostatnio przedstawiła jej mała Leonia. Dziewczynka pokazała rogi, ale nie przekroczyła granicy. 

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz zorganizowała córce urodziny. Leonia poczuła się jak księżniczka

Maja Bohosiewicz pokazała wymagania swojej córki. Ten przytulas rozczula

Maja Bohosiewicz zamieściła na Instagramie kartkę, w której szczegółowo opisano zadania od dziecka dla swojej mamy. Wyszczególniono tam czynności, a także opisano, co Leonia chciałaby zjeść na śniadanie. Oj, Leona ma wymagania i życzy sobie m.in.: ciepłe naleśniczki, omleciki z szynką, parówki z ketchupem czy ryż z bananem i cynamonem.

Oprócz tego dziewczynka wymienia szereg codziennych atrakcji, w których chciałaby, aby uczestniczyła z nią matką. To pokazuje, że uwielbia spędzać z nią czas. Szczególnie rozczulający jest podpunkt, w którym dziewczynka po wstaniu prosi, aby matka ją przytuliła. 

Maja Bohosiewicz dostała kilka zadań od córki. Mała chce 'ciepłą kąpiel', a to nie wszystkoMaja Bohosiewicz dostała kilka zadań od córki. Mała chce 'ciepłą kąpiel', a to nie wszystko Instagram, screen: @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz o macierzyństwie: Zdrowa rodzina to najpiękniejsza sprawa na świecie

Maja Bohosiewicz chętnie nawiązuje interakcje ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio celebrytka przygotowała dla nich Q&A. Obserwatorów jak zawsze interesowały kwestie związane z wychowaniem dzieci. Jedno z pytań dotyczyło tego, co właściwie macierzyństwo jej odebrało.

Od zawsze, serio od zawsze mówiłam, że chcę mieć dzieci i chcę zostać aktorką. Dzieci dały mi wszystko. Nauczyły cierpliwości, dorosłości, miłości. Są moim planem numer jeden. Zdrowa rodzina to najpiękniejsza sprawa na świecie

- napisała i dodała, że gdyby miała wybrać jedną rzecz, to z pewnością byłaby to wolność. Odkąd została matką, to jej myśli już na zawsze są pochłonięte zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci, a w dzisiejszych czasach to spory ciężar. 

Więcej o: