Mroczna postać opanowała sieć. Miała atakować dzieci, które przerwały jej taniec. "Przerażające"

Internet opanowały filmiki przedstawiające tajemniczą i mroczną postać. Grozy dodaje fakt, że podobno atakuje ciężarne kobiety i dzieci, które ośmieliły się przerwać jej taniec. Kim jest osoba z nagrań i o co w tym chodzi?
Zobacz wideo "Wielki strach" - wstrząsający dokument o mordach na Polakach wracających z przymusowych robót w Niemczech

Była już moda na przerażającą lalkę Momo, Slendermana, a teraz w internecie prym wiedzie kolejna przerażająca postać - "Tańcząca Serbka". Co prawda po raz pierwszy pojawiła się w sieci w 2019 roku, to właśnie teraz filmiki z jej tańcem robią się coraz popularniejsze. Co ciekawe, mówi się, że "Tańcząca Serbka" atakuje tych, którzy jej przeszkodzą, a szczególnie upodobała sobie dzieci i kobiety w ciąży. 

Nagrania z mroczną postacią podbijają sieć. Ma ona atakować ciężarne kobiety i dzieci 

Nagrania z "Tańczącą Serbką" przekazują sobie internauci na różnych platformach społecznościowych, m.in. na TikToku, Twitterze czy YouTube. Na przesyłanym od osoby do osoby filmiku widać kobietę, która w środku nocy wykonuje na ulicy dziwny taniec, poruszając piętami i rękami. Całości dopełnia upiorna muzyka puszczona w tle. Samo nagranie trwa kilkanaście sekund i wygląda na amatorskie. Jak czytamy na portalu Vibez.pl, po raz pierwszy o "Tańczącej Serbce" pisał portal Serbia Today, gdzie wspomniano również o tym, jakoby mroczna postać miała grozić przechodniom nożem, a nawet atakować tych, którzy ośmielili się jej przeszkodzić. Jej celem stały się zwłaszcza ciężarne kobiety i dzieci. Autor artykułu twierdził również, że samo nagranie miało powstać w Belgradzie, stolicy Serbii, a ruchy "Tańczącej Serbki" przypominają serbski taniec ludowy Kolo, co nie zmienia faktu, że wszystko jest naprawdę przerażające.

"Tańcząca Serbka" podbija internet. Internautów przeraża mroczna postać z nagrania

Wiele osób uważa nagrania za żart, bądź upiorną mistyfikację, zwłaszcza że ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o zaatakowanych osobach. Jednak mimo to filmiki przerażają internautów, którzy je zobaczyli w mediach społecznościowych. "To nagranie mnie przeraziło", "Wystraszyłem się tak, że rzuciłem telefonem", "Końcówka przyprawiła mnie o zawał serca", "To jest naprawdę przerażające" - pisali w komentarzach pod filmikiem opublikowanym na TikToku przez użytkownika experloee (@bradley zenith experloe). 

Więcej o: