Identycznie bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Tak wyglądają ich synowie. Widzicie podobieństwo?

Te identyczne bliźniaczki wyszły za mąż za również jednakowych bliźniaków. Obie pary doczekały się też pociech. Jak wyglądają synowie każdego z małżeństw? Są spore podobieństwa, zresztą zobaczcie sami.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Anna Kournikova i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi

Brittany i Briana Deane zrobiły się sławne na cały świat i nic dziwnego. Obie bliźniaczki jednojajowe wyszły za mąż za również jednojajowych bliźniaków, Josha i Jeremiego Salyersów. Jakby tego było mało, obie pary nie tylko zamieszkały razem w jednym domu, ale i doczekały się synków. Jak wyglądają chłopcy? Rodzice chętnie dzielą się ich (i własnymi) fotografiami w mediach społecznościowych. 

Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków. Mają też synów

Pochodzące z Wirginii Brittany i Briana poznały swoich przyszłych mężów na festiwalu poświęconym bliźniętom. Ich znajomość szybko przerodziła się w coś więcej i kilka miesięcy później obie pary stanęły na ślubnym kobiercu. Co więcej, zamieszkali wszyscy razem w jednym domu, a obie siostry zaszyć w ciążę i urodziły dzieci w bardzo podobnym czasie. Pierwszy urodził się Jett, synek Brittany i Josha, w styczniu 2021 roku, a trzy miesiące później (w kwietniu) na świat przyszedł Jax, którego rodzicami są Briana i Jeremy. Chłopcy wychowują się razem i choć z prawnego punktu widzenia są kuzynami, to biologicznie są bliźniętami czwartego rzędu i co za tym idzie, rodzeństwem.

 

Jett i Jax są bliźniętami czwartego rzędu. Są bardzo wyjątkowi

Jett i Jax mają już po dwa latka i są bardzo podobni, choć widać też różnice, na przykład kolor włosów. Ich rodzice regularnie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami pociech i dokumentują w ten sposób ważne wydarzenia z ich życia. Ich profil na Instagramie jest obserwowany przez 237 tysięcy osób, z czego wielu podziwia ich styl życia i wyjątkową rodzinę, jaką tworzą, jednak niekiedy zdarzają się i niemiłe komentarze, ale te są w zdecydowanej mniejszości.

Więcej o: