Bliźniaczki wyszły za bliźniaków i urodziły dzieci. Tak wyglądają ich pociechy. "Widać różnice"

Brittany i Brianna są australijskimi bliźniaczkami. Kilka lat temu poznały swoich mężów, także bliźniaków, pary zorganizowały wspólny ślub i wesele, doczekały się już potomstwa - każdej urodził się chłopiec.

Więcej treści o tematyce związanej z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Ich przygoda zaczęła się pięć lat temu. Brittany i Brianna w 2017 roku wybrały się na festiwal bliźniaków. Tam poznały Josha i Jeremy'ego - swoich przyszłych mężów. Pół roku po tym, jak się poznali, zaręczyli się (oczywiście w tym samym czasie), potem odbył się wspólny ślub i wesele. Brittany i Brianna mniej więcej w tym samym czasie zaszły w ciążę.

Jesteśmy podekscytowani i wdzięczni, że możemy doświadczyć wspólnie ciąż i podzielić się tą wiadomością z wami wszystkimi!

- pisali wówczas na Instagramie.

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka
Nasze dzieci będą nie tylko kuzynami, ale także pełnoprawnym rodzeństwem genetycznym. Nie mogę się doczekać, kiedy się spotkają!

- dodali.

Jedno jest pewne: nasze dzieci będą otoczone miłością czwórki rodziców!

- zapewnił Josh.

Bliźniaczki były w ciąży w tym samym czasie

Obie pary nie posiadały się ze szczęścia, gdy okazało się, że na świat przyjdą dwaj chłopcy. Brittany i Josh zostali rodzicami małego Jetta 21 stycznia. Brianna i Jeremy nieco później - Jax urodził się 21 kwietnia. Mimo że między chłopcami są trzy miesiące różnicy, wyglądają niemal identycznie. 

 

Chłopcy wyglądają jak bliźnięta

Jett i Jax są niemal identyczni. Ich rodzice chętnie udostępniają na Instagramie zdjęcia swoich dzieci, więc można im się dokładnie przyjrzeć. 

Sami wyglądają jak bliźniaki!
Są tacy sami
Wasi chłopcy są absolutnie pięknymi dziećmi!! I to jest takie fajne, jak bardzo są do siebie podobni 

- piszą internauci pod ich zdjęciami.

Nie wszyscy jednak tak uważają.

Jeden wygląda jak jego tata, a drugi wygląda jak jego mama. Widać różnicę.
Wyglądają zupełnie inaczej. Kształt głowy, uszy, nos, usta. Wcale nie wyglądają jak bliźniaki.
Jeśli przyjrzę się wystarczająco dobrze, widzę różnice w nosach
Ten po lewej wygląda jak bliźniaczki, a ten po prawej jak tatusiowie bliźniacy, co jest całkiem fajne

- komentowali. 

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

 

Więcej o:
Copyright © Agora SA