Ogłosiła, że urodzi trzecie dziecko. Babci się to nie spodobało. "Nie radzicie sobie z dwójką"

Każda przyszła mama ma nadzieję, że po ogłoszeniu ciąży, usłyszy gratulacje i bliscy będą podzielali jej szczęście. Jednak reakcje rodziny mogą być różne. Przekonała się o tym kobieta, która usłyszała od przyszłej babci a swojej mamy, że "przecież nie radzi sobie z dwójką dzieci, które już ma".

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Marisk Roadal udostępniła na TikToku nagranie, które miało być rodzinną pamiątką z ogłoszenia ciąży. Niestety nie wszystko poszło po myśli przyszłych rodziców. Zamiast usłyszeć okrzyk radości i gratulacje, przyszła babcia dobitnie wyraziła, co myśli na temat ciąży córki. Nagranie obejrzało ponad 11 mln osób i chociaż wśród internautów wywołało rozbawienie, bohaterom wideo nie było wcale do śmiechu.

Zobacz wideo Sylwia Nowak mówi, o co zapytał ją wujek. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Ogłosiła, że urodzi trzecie dziecko. Babci się to nie spodobało

Na nagraniu widzimy, jak cała rodzina przebywa na zewnątrz. Kobieta w czapce i okularach trzyma w rękach zdjęcie USG, na którym widać maluszka. Toczy się dyskusja na temat dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat. 

Kolejne? Już? Nie spodziewałam się, że będziecie.... Przecież nie radzicie sobie z pozostałą dwójką

- mówi dobitnie przyszła babcia. Kobieta nie tylko zraniła tymi słowami córkę, ale pozostawiła też pozostałych członków rodziny w szoku. Na tym jednak nie kończy.

Naprawdę? Kolejne dziecko? 

- pyta jeszcze raz, jakby chciała usłyszeć, że to żart. Jej reakcja podzieliła internautów, niektórzy otoczyli pannę młodą słowami pocieszenia, inni stanęli po stronie babci.

Prawda boli, ale musiała zostać powiedziana

- stwierdził jeden z komentujących, a inny dodał:

Babcia na prezydenta.

Królowa ElżbietaTak miała nazywać się wnuczka Królowej Elżbiety II. Zostało zakazane

Więcej o: