Elżbieta II spotkała się z Misiem Paddingtonem. Dzieci Kate i Wiliama zareagowały niespodziewanie

Królowa Elżbieta II nie przestaje zaskakiwać swoim poczuciem humoru. Ostatnio zaprosiła na herbatę i pogawędkę misia Paddingtona. O nagraniu, które zaprezentowano przy okazji obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, mówi cały świat. Rozbawienia nie kryli nawet wnuk i wnuczka monarchini!

Więcej wiadomości ze świata przeczytasz na Gazeta.pl.

W ramach obchodu Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II w sobotę wieczorem  przed Pałacem Buckingham odbył się koncert, na którym wystąpili m.in. Rod Steward, Alicia Keys i Diana Ross. Zanim jednak się rozpoczął, wyświetlono nagranie, które zaskoczyło wszystkich obecnych. Królowa Elżbieta II spotkała się z misiem Paddingtonem. Wideo rozczuliło i rozbawiło nawet jej wnuków.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o komunii córki i wierze w swojej rodzinie

Elżbieta II spotkała się z Misiem Paddingtonem

Na nagraniu widzimy jak królowa Elżbieta II i miś Paddington rozmawiają przy popołudniowej herbacie. Kultowa postać z bajki w pewnym momencie mówi, że na wszelki wypadek zawsze ma przy sobie kanapkę z marmoladą. Wtedy monarchini uśmiecha się figlarnie i wyciąga ze swojej torebki chleb tostowy. "Ja też. Trzymam ją tutaj" - wyznaje z błyskiem w oku.

 

Na widowni nie zabrakło księcia Williama, księżnej Kate i ich dzieci. Kiedy 9-letni książę George i 7-letnia księżniczka Charlotte zobaczyli babcię z kanapką, nie mogli powstrzymać śmiechu. Sama Elżbieta II nie wzięła udziału w uroczystości ze względów zdrowotnych. Jak podkreślono, zależało jej jednak na tym, aby wszyscy dobrze się bawili. 

Mama Daisy była z rodzicami nawet przed ołtarzem w dniu ich ślubu.Zabrali niemowlę w podróż poślubną. "Widać, że jej się podobało"

Jej Królewska Mość jest dobrze znana ze swojego poczucia humoru, więc dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że zdecydowała się wziąć udział w skeczu (...). Była bardzo zainteresowana nagraniem i procesem animacji, a szansa na zaproszenie znanego misia na herbatę była zbyt zabawna, żeby ją ominąć

- poinformował pałac Buckingham.

 

Chrzest dziecka najczęściej ma miejsce w pierwszym roku życia maluchaWymagania dla rodziców chrzestnych - muszą przynieść zaświadczenie

Więcej o: