Nagrano pierwsze spotkanie noworodka i psa. "Wie, że obok jest przyjaciel na całe życie"

Rodzice nagrali reakcję psa na widok noworodka. Filmik stał się hitem TikToka, a zachowanie czworonoga oczarowało internautów. "Coś cudownego. Pies to najlepszy przyjaciel" - pisali.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do oglądania, publikowania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Początkowo zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych wykonywanych w rytm popularnej muzyki. Obecnie można tam jednak znaleźć o wiele więcej treści. Są to m.in. poradniki i tutoriale, relacje z wyjazdów i podróży, zabawne scenki rodzajowe, fragmenty filmów i seriali oraz nagrania z udziałem zwierząt.

Nagrano pierwsze spotkanie noworodka i psa

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Kamera w sypialni nagrała, jak wygląda ubieranie dziecka do szkołyKamera w sypialni nagrała, jak wygląda ubieranie dziecka do szkoły. Codzienny krzyk i wrzask

Zobacz wideo

Pierwsze chwile spędzone z noworodkiem w domu są dla rodziców bardzo ważne i szczęśliwe, ale również stresujące. Niektórzy myślą o tym, czy odnajdą się w nowej roli oraz jak otoczenie wpłynie na maluszka. To także wyjątkowo ważny moment dla właścicieli czworonogów. Wielu rodziców martwi się, jak ich pupil zareaguje na nowego członka rodziny i czy będzie zainteresowany jego obecnością, czy też zacznie go unikać.

Na TikToku @jennhillman5 pojawił się wyjątkowy filmik z udziałem psa i noworodka. Rodzice nagrali, jak zwierzę zareagowało na widok dziecka. Czworonóg był bardzo delikatny. Najpierw siedział z zainteresowaniem wpatrując się w malca, po czym bardzo delikatne dotknął go nosem i polizał w rączkę.

Nagranie obejrzano ponad sześć milionów razy i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Wiele osób było szczerze wzruszonych zachowaniem zwierzęcia. Stwierdzili, że on i dziecko zostaną przyjaciółmi na całe życie.

Maluszek już wie, że obok, jest przyjaciel na całe życie
Coś cudownego. Pies to najlepszy przyjaciel
Najwierniejsza z miłości
Psy mają szósty zmysł i wiedzą, że trzeba się uspokoić, gdy w rodzinie pojawi się dziecko
Piękna i wzruszająca chwila
Ale fajnie się gapi
Czy tylko mnie tak to wzrusza?
Sposób, w jaki patrzy na dziecko
To piękne. Pies jest delikatny i pełen miłości
Pies patrzy na noworodka tak, jak matka na dziecko, z miłością. To poruszające!
Jakby chciał powiedzieć: Jesteś moim nowym najlepszym przyjacielem i będę cię bronić do końca, mały człowieku

- pisali internauci.

Przedszkolaki na smyczyWycieczka przedszkolna gęsiego i na smyczy. "Jedno dziecko się przewróciło"

Więcej o: