Mówili jej, że jest za młoda na dziecko. Ostro odpowiedziała. "Mam dość"

Makayla pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i niedawno powitała na świecie swoje dziecko. W nagraniach na TikToku relacjonuje swoje doświadczenia związane z macierzyństwem. Ostatnio zamieściła słodko-gorzki filmik, w którym wyznała, że ma dość ludzi, którzy uważają, że jest zbyt młoda na bycie mamą.

Więcej historii z życia mam przeczytasz na Gazeta.pl.

TikTok stał się przestrzenią, w której rodzice chętnie dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Niektóre mamy opowiadają tam o samopoczuciu w ciąży, porodach i dzielą się trikami związanymi z życiem codziennym w rodzinie. Inne od pierwszych dni ciąży prowadzą swój internetowy dziennik, w którym opowiadają o rozwoju maleństwa. Później publikują także nagrania po porodzie. Makalaya jeszcze zanim zaszła w ciążę, publikowała nagrania ze swoją siostrą bliźniaczką. Później tematyka jej profilu skupiła się na rodzicielstwie. 22-latka regularnie pokazywała, jak zmienia się jej ciało w czasie ciąży, a także opowiadała o dolegliwościach. Teraz zdradziła, że musiała zmierzyć się z krytyką.

Zobacz wideo

Mówili jej, że jest za młoda na dziecko

22-latka rozumie, że wygląda bardzo młodo, ale nie godzi się na to, aby obcy ludzie krytykowali ją jako mamę z tego powodu. Kiedy na świat przyszedł jej synek, usłyszała nie tylko słowa gratulacji, ale również uszczypliwe uwagi. Ludzie pytali ją m.in. ile ma lat. Jedna osoba stwierdziła:

Masz 15 czy 16 lat? Powinnaś być jeszcze dzieckiem,a nie wychowywać dziecko.

Niektórzy mówią jej, że zrujnowała swoje życie i straci wszystkich swoich znajomych. Makalaya nie ukrywa, że odpowiadanie na takie zaczepki jest dla niej frustrujące i ma już tego dość.

Mama bliźniaków wciąż dostaje to samo pytanie. W odpowiedzi nagrała minę dziecka. 'To wywrócenie oczami'Mama bliźniaków wciąż dostaje to samo pytanie. W odpowiedzi nagrała minę dziecka. "To wywrócenie oczami"

22 i przestańcie już o to pytać

- odpowiedziała. Niektórzy użytkownicy TikToka stanęli w jej obronie. W jednym z komentarzy czytamy:

Dlaczego wszyscy pytają cię o to, ile masz lat? Ja zamiast tego pogratuluję ci twojej małej fasolki! Gratulacje!

Maja HyżyMaja Hyży szczerze o macierzyństwie. "Gdyby nie dzieci, popadłabym w depresję"

Więcej o: