Mama bliźniaków wciąż dostaje to samo pytanie. W odpowiedzi nagrała minę dziecka. "To wywrócenie oczami"

Wielokrotnie pytano ją, czy bliźnięta mają podobne osobowości. W odpowiedzi nagrała filmik. Uwagę internautów przykuła mina jednego malca. "Mówi sama za siebie" - twierdzą rozbawieni.

TikTok to aplikacja mobilna umożliwiająca użytkownikom publikowanie, oglądanie oraz wysyłanie znajomym różnego rodzaju krótkich filmików. Chociaż wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z nagraniami układów tanecznych autorstwa nastolatek i celebrytów, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje wszelkich poradników i tutoriali, relacji z podróży oraz uroczystości rodzinnych, zabawnych scenek rodzajowych, filmików ze zwierzętami oraz materiałów autorstwa rodziców.

Mama bliźniaków wciąż dostaje to samo pytanie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo

Dni wolne od szkoły 2022Nowe święto 20 czerwca. Uczniowie liczą na dzień wolny od zajęć

Mama bliźniaków prowadzi profil na TikToku @caseycoll.twinmom, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem. Na jednym z nagrań postanowiła udzielić odpowiedzi na pytanie, które często słyszy od innych osób. Dotyczyło ono tego, czy to prawda, że bliźnięta mimo podobnego wyglądu, mają inne osobowości. Na filmiku widać rodzeństwo leżące w łóżeczku. Pierwsze dziecko głośno płacze i nerwowo się wierci, zaś drugie leży tuż obok, całkiem ciche i spokojne.

Filmik obejrzały dwa miliony internautów i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Wiele osób wyjątkowo rozbawiła mina spokojnego malca, który mimowolnie wywrócił oczami widząc, jak drugie dziecko płacze.

Dziecko, które nie płacze, wygląda jakby chciało oznajmić, że żąda zadośćuczynienia za tę niegodność. Razem są słodcy
Awww... Ten moment wywrócenia oczu. Dwa słodziaki
Ta mina mówi sama za siebie
Haha i to przewrócenie oczami
Mam identycznie!
To dziecko wygląda, jakby chciało powiedzieć: Naprawdę? To jest ten osobnik, z którym będę musiał się użerać przez całe życie?
Ja też jestem mamą bliźniąt. Jedno jest spokojne, a drugie wręcz przeciwnie
Cała prawda! Ja również doczekałam się bliźniaków i są zupełnie inne

- pisali internauci.

NPregnant,Woman,Experiencing,Braxton,Hicks,Contractions,In,Third,Trimester,WithPolki nie chcą rodzić. "Najgorszy miesiąc od czasu drugiej wojny światowej"

Więcej o: