Ma 16 dzieci. Pokazała, jak wyglądają ich poranki. Wystarczyło im 37 minut

Tiffany i Benji Nelson są rodzicami szesnaściorga dzieci. Zabiegana mama opublikowała na swoim kanale na YouTube nagranie, na którym pokazuje, jak wyglądają ich poranki. Uszykowanie dzieci do szkoły wydaje się być misją niemożliwą do zrealizowania. "Tak, zawsze się spóźniamy" - przyznała mama.

Więcej historii z życia mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Tiffany i Benji Nelson wychowują wspólnie: Kenna (22 lata), Kass (22 lata), Bridger (22 lata), Jour Nee (23 lata), Jaine (19 lat), Lilee (15 lat), SailDee (14 lat), NayVee (13 lat), Luke'a (12 lat), PaisLee (10 lat), DeLayNee (10 lat),  PresLee (8 lat), ElleCee (8 lat),  Beckhama (6 lat), Ledgera (2 lata). Rodzina od lat publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania, które pokazują wycinek jej rzeczywistości. Ich konta obserwuje ponad milion osób. Ostatnio Tiffany opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak wyglądają poranne przygotowania do wyjścia z domu. 

Zobacz wideo Niezwykle poruszająca historia 14-latka z „The Voice Kids". Rodzice go zostawili

Ma 16 dzieci. Pokazała, jak wyglądają ich poranki

Budzik dzwoni o 6:40. Jeszcze zaspana Tiffany tłumaczy, że ostatnia noc była dla nich trudna, więc wszyscy zaspali. Wyjaśniła też, że zabiera dzieciom telefony na noc i trzyma je w specjalnej szafce, więc to ona musi być ich budzikiem. 

 

20 minut przed wyjściem mama ponownie odwiedza każdy z pokoi dzieci, żeby zobaczyć postępy. Trzy córki w wieku nastoletnim były już prawie gotowe i nawet posłały łóżka. Gorzej wyglądała sytuacja młodszych dzieci. Najpierw potrzebowały pomocy mamy z fryzurami, potem 10-letnia córka chciała zmienić strój. Okazało się, że dwulatek źle się czuje, a 12-letni Luke nie może znaleźć spodni.

Maluchy miały coś ważnego do załatwienia o czwartej rano. Tata zamontował monitoring w domu. Odkrył, co dzieci robiły o 4 rano

To sytuacja wyjątkowa. Zadzwonię do szkoły i powiem, że Luke nie przyszedł, bo nie mogliśmy znaleźć jego spodni

- mówi poirytowana mama i zaczyna poszukiwania. Ostatecznie poszukiwania zakończyły się powodzeniem. Przygotowania zajęły wszystkim 37 minut.

Wychowują dziecko razem ze szczeniakiem. Łączy ich szczególna więź Wychowują dziecko razem z psem. Łączy ich szczególna więź. "Najlepsi przyjaciele"

Więcej o: