Tata zamontował monitoring w domu. Odkrył, co jego dzieci robiły o 4 nad ranem

Kamery uchwyciły, co robiły dzieci, gdy ich rodzice smacznie spali. Tata zamontował ich kilka: jedną w przedpokoju na górze, drugą w dużym pokoju, trzecią w kuchni. Dzięki temu mógł dokładnie prześledzić poczynania swoich pociech.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Dan Frye, tata dwójki pomysłowych dzieciaków, postanowił zamontować w domu monitoring. Dzięki temu mógł sprawdzić, co jego pociechy robiły o czwartej rano, kiedy postanowiły, że koniec ze spaniem i pora na wyzwania kolejnego dnia. 

Chłopa z wściekłością rzucił laptopem mamy.Roztrzaskał laptopa, bo mama zabroniła mu grać. "Nie ma szacunku"

Kamery uchwyciły, co robiły dzieci, gdy rodzice spali

Nagranie zostało zamieszczone na TikToku, Dan Frye funkcjonuje tam jako ahousehairbuilt. Na filmiku, który opisał jako: "Pierwsza noc z kamerami w domu" widać, jak sprytne maluchy wymykają się ze swojego pokoju, chcą zejść na parter i dostać się do kuchni. Widać, że mają ku temu bardzo ważny powód. Kolejna kamera umieszczona na dole uchwyciła, jak dzieci próbowały się dobrać do kosza na śmieci. Nie było to łatwe zadanie, bo kosz jest zamykany (para ma jeszcze młodsze dziecko, które widocznie bardzo interesowała jego zawartość). Jedna z pociech znalazła klucz i spróbowała otworzyć szafkę, gdzie znajdował się kosz na śmieci, ale ostatecznie nie poradziła sobie z zadaniem.  

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internautów rozbawiło nagranie

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych internautów. Jedna osoba napisała:

Jestem pod wrażeniem, że po prostu nie zawołały mamy lub taty, żeby im pomogli. Są bardzo niezależne.

Między użytkownikami TikToka wywiązała się dyskusja na temat prywatności. Pisali:

Zastanawiam się, jak dorosną dzieci, które nie mają prywatności w domu.
Byłbym urażony gdyby moi rodzicami to zrobili. Jako dorosła osoba mam obawy o bezpieczeństwo, ale mimo wszystko.
Gdyby każdy mój ruch poza moim pokojem był obserwowany przez kamery, nigdy nie wyszedłbym z niego. To utrata prywatności, to w końcu też ich dom

 - pisali. 

Kupiła synowi Lamborghini na urodzinyKupiła synowi Lamborghini na 10. urodziny "Ma też swój dom, ale nie jest rozpuszczony"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: