Agnieszka Hyży chwali się bajecznym baby shower. Jaka jest płeć dziecka? "Jestem więcej, niż pewna"

Agnieszka Hyży pochwaliła się uroczymi zdjęcia z baby shower, który przygotowali jej najbliżsi. Nie zabrakło słodkości i wyjątkowych dekoracji. - Przyszłam jako gość na to spotkanie "cała na biało". Zaskoczona i wzruszona, że w moim domu unosi się tak pozytywna i kobieca energia - tłumaczyła prezenterka.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Agnieszką Hyży. "Nigdy w życiu nie byłam na diecie"

Agnieszka Hyży jest na finiszu ciąży. Bawi się na baby shower. "Ta niewiedza i niespodziewana aura"

Agnieszka Hyży jest w zaawansowanej ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami. Prezenterka opublikowała na Instagramie kilka kadrów ze swojego baby shower. Trzeba przyznać, że przyjaciółki stanęły na wysokości zadania i przygotowały jej wyjątkową imprezę. Nie zabrakło kolorowych dekoracji i pięknie ozdobionych słodkości.  

Od jakiegoś czasu pytanie, który słyszę praktycznie codziennie, brzmi tak: "chłopiec czy dziewczynka? - synek czy córka?" Uwielbiam to skonfundowanie, gdy odpowiadam "Niespodzianka. Nie wiemy!". Jestem więcej niż pewna, że wielu z tych, którzy pytają, średnio mi wierzą, włączając w to także naszych bliskich. Ludzie, my naprawdę nie wiemy. 

Joanna Moro o sposobach na piękną ceręJoanna Moro karmi piersią 2-letnią córkę. "Akcja odstawiania rozpoczęta już dawno"

Agnieszka dziwi się, że ludzi wciąż zaskakuje jej pomysł o tym, że chce dowiedzieć się o płci dziecka w dniu porodu. 36-latka tłumaczy, że cały czas pojawiają się pytania o szczegóły. 

To naprawdę takie dziwne, by zostawić, chociaż to, do końca w tajemnicy? Jak widać można nie dopytywać, nie sprawdzać. Po prostu cierpliwie czekać tak jak na ten nasz wyjątkowy stan. Kontynuując historie, jak już mój interlokutor przetrawi, że się nie dowie jaka płeć, to zaczyna się runda pytań - "No to, co z imieniem? Macie już kilka? A ubranka w jakim kolorze? Pokój będzie szary czy beżowy?". Bacznie przygląda się mojej twarzy, czy jednak nie zdradzę swoją miną i reakcją, jaka jest odpowiedź!

Klaudia Halejcio wyprawiła córce huczne chrzciny. Luksus i przepych! Gości przywitała żyrafaHalejcio wyprawiła córce chrzciny. Luksus i przepych! Gości przywitała żyrafa

Okazuje się, że podczas imprezy obowiązywał specjalny dress code. Dominowały dwa kolory ubrań - niebieski i różowy. Popularna dziennikarka zdradziła, że więcej osób przebrało się na różowo. Myślicie, że ma to związek z płcią dziecka? 

Ta niewiedza i niespodziewana aura w tym temacie, musiała stać się motywem przewodnim babskiego spotkania, jakie kilka tygodni temu zorganizowały mi moje przyjaciółki. W tajemnicy spiskowały, część z bliskich mi osób przejechała pół Polski, żebyśmy spędziły razem weekend. W zaufanym i miłym gronie odbyłyśmy, jak to się teraz nazywa modnie "baby shower". Znają mnie dobrze, więc zrobiły wszystko bez zadęcia, bez napinki i po cichu... Dress code był niebieski i różowy. Wygrała jednak drużyna różowa. Ciekawe, czy mają dobre przeczucia?
 

Na koniec celebrytka wyraziła swoją wdzięczność do najbliższych przyjaciół, którzy przygotowali jej całą imprezę. Podkreśliła, że była to dla niej bardzo wyjątkowa i wzruszająca chwila. 

Dzielę się dziś kilkoma kadrami z tych chwil, by z całego serca podziękować za to, że Wam się chciało, że byłyście, że ja eventowiec i towarzyski kaowiec, przyszłam jako gość na to spotkanie "cała na biało". Zaskoczona i wzruszona, że w moim domu unosi się tak pozytywna i kobieca energia. Podziękowania dla partnerów, z którymi pracuję przy macierzyńskich projektach, że bez mojego udziału, wsparliście moje dzierlatki, by tak pięknie wszystko udało się zorganizować! No to teraz czekamy na maleństwo

- dodała Hyży. 

Ida Nowakowska o karmieniu piersią w miejscach publicznych. 'Robię to w dyskretny sposób'Nowakowska o karmieniu piersią w miejscach publicznych. "Wstydziłam się"

 
Więcej o: