Aleksandra Żebrowska karmi piersią na podłodze. W tle niezły rozgardiasz. "Nie zdążyłam się dzisiaj ubrać"

Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które zrozumie każdy rodzic. 34-latka siedzi na podłodze z synem i karmi go piersią w nieuporządkowanym salonie. Podkreśla, że nawet nie zdążyła się ubrać.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. 34-latka wychowywała się w dużej i katolickiej rodzinie, jako najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, a jej mąż również miał dwie siostry. W 2010 roku żona aktora urodziła pierwszego syna Franciszka, trzy lata później na świat przyszedł Henryk, a w sierpniu 2020 do rodziny dołączył Feliks. 

Aleksandra Żebrowska znana jest z ogromnego poczucia humoru i tego, że nie unika trudnych tematów w sieci. Na swoim profilu na Instagramie prezentuje humorystyczne treści, na których pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Dzięki temu zaskarbiła sobie sympatię fanów odwiedzających jej profil w mediach społecznościowych. Nie jeden celebryta może pozazdrości jej tak zgranej społeczności. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska karmi Feliksa siedząc na podłodze

Aleksandra Żebrowska już jakiś czas temu wyznała, że Feliks karmiony jest piersią. Nie raz publikowała związane z tym posty. Ostatnio udostępniła fotografię, na której widać jak karmi dziecko i jednocześnie je pizzę. Później dodała zdjęcie z ironicznym opisem, który miał na celu normalizowanie karmienia piersią w miejscach publicznych. Teraz na najnowszym zdjęciu na Instagramie zmęczona pozuje z nieułożonymi włosami zmęczona w nieuporządkowanym salonie i karmiąc piersią swoje dziecko. Uwagę zwraca nie sama mina żony Żebrowskiego, jednak rozgardiasz, który panuje w mieszkaniu, a także leżący przed matką i synem kot. 

Nie zdążyłam się dzisiaj ubrać

- przyznała żona Michała Żebrowskiego. 

 

Żebrowska szczerym wpisem skradła serca internautów, którzy przyznali, że sami miewają bardzo podobne chwile. Fani podzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z podobnymi sytuacjami przy wychowaniu dziecka

Jak zobaczyłam to zdjęcie, to wygląda to zupełnie jak u nas!
Jak to miło się patrzy i na sercu cieplej, jak nie tylko u mnie jest bałagan.
Nie opłaca się ubierać, bo wieczorem znowu trzeba się rozbiera.
Jeśli zdążyłaś umyć zęby, to jesteś zwycięzcą!
Czekaj, czekaj, jak to leciało? A już wiem, wystarczy dobra organizacja!
Szacunek za czyste stopy!
Moja kochana ciocia mówi, że w wychowaniu dziecka najtrudniejsze jest pierwsze 18 lat.
 
Więcej o: