Małgorzata Rozenek pokazała, jak wraca do formy. Postawiła na drogi zabieg. W komentarzach: "Tak szybko po porodzie?"

Małgorzata Rozenek niedawno ogłosiła na Instagramie, że planuje powrót do formy po porodzie. Zaczęła już treningi, a także zwróciła się po pomoc do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie wykonała zabieg ujędrniający skórę na brzuchu. Fanki są zaniepokojone, bo okres karmienia piersią jest do niego przeciwskazaniem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami Henia dwa miesiące temu. Małgorzata Rozenek od tamtego czasu dzieli się na Instagramie chwilami z dzieckiem, pokazuje zdjęcia z planu zdjęciowego "Projektu Lady", na który wróciła krótko po porodzie. Pokazuje wyjścia z dzieckiem - ostatnio cała rodzina brała udział w premierze książki Wiktora Krajewskiego "Chciałbym nigdy Cię nie poznać". Małgorzata Rozenek zdradziła także, że karmi piersią Henryka i chciała robić to jak najdłużej. W chwilach "kryzysowych" tak pisze do swoich fanek:  "Kawę, kroplówkę. Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł".

Małgorzata Rozenek niecałe dwa miesiące po porodzie zaczęła ćwiczyć pod okiem trenerki, z którą pracuje już od wielu lat - Lidią Wierzbowską.

 

Proces powrotu do formy ma być bezpieczny i bez krzywdy dla pokarmu - tak napisała pod zdjęciem w bikini. 

Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć, jak się za cały proces zabrać. Chcę to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem, że nie będzie łatwo, ani że nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda, a tymczasem jestem grubaską, ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy, wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia.
Zobacz wideo Tak wyglądają ćwiczenia Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek, oprócz zdrowej diety i treningów, korzysta także z zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Na nowym zdjęciu leży na łóżku podczas zabiegu Onda. Jest on nazywany "hitem w modelowaniu sylwetki". Taki opis jest na stronie kliniki, w której była Małgorzata Rozenek:

Dzięki Ondzie redukcja opornej tkanki tłuszczowej i cellulitu staje się zabiegiem prostym jak nigdy wcześniej. Metoda ta pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i komfortowo. Trafia bezpośrednio w epicentrum problemu, wykorzystując najnowszą  światową technologię mikrofali CoolwavesTM
 

Zabieg polecany jest na cellulit, ujędrnienie skóry, wyszczuplenie. Przeciwwskazania do niego to m.in. karmienie piersią. Dlatego obserwatorki Małgorzaty podniosły alarm. Zaniepokojone dopytują, czy gwiazda na pewno może tak szybko po porodzie poddać mu się.

Kolejną rzeczą, o której piszą, jest cena zabiegu. Za wymodelowanie tylko brzucha trzeba zapłacić 1 tys. zł, za pakiet czterech takich zabiegów 3,6 tys. zł. Boczki to kolejne 1 tys. zł za jeden zabieg. Uda 1,5 tys. zł, ale dodatkowo płacimy za wewnętrzną stronę ud - 1 tys. zł. 

Tak komentują obserwatorki:

A mówią, że pieniądze szczęścia nie dają. Dają i to dużo
1000 zł taki zabieg szczerze powiedzmy sobie gdyby człowieka było stać to sam by poszedł 
Przynajmniej jest Pani naturalna i to jest super, nie zakrywa się Pani powrotem fit do formy po 5 dniach od porodu, gdzie inne matki płaczą wtedy do lustra. Pokazuje Pani fajne sposoby.
Więcej o: