Rossmann 2+2 luty 2019: promocja na walentynki. Tym razem coś dla niego

Najnowsza promocja Rossmann 2+2 obejmuje produkty dla mężczyzn. Akcja "Idealny prezent od Ciebie dla niego" potrwa od 8 do 17 lutego 2019 roku. Można w niej uczestniczyć będąc członkiem Klubu Rossmann, a dotyczy zarówno zakupów stacjonarnych, jak i internetowych

Rossmann 2+2 gratis: zasady akcji

Jeżeli kupimy cztery różne artykuły z puli zaproponowanej przez drogerię, dwa najtańsze produkty otrzymamy gratis. Te cztery artykuły razem tworzą zestaw, który jest niepodzielny. Każdy sam sobie komponuje ów zestaw, w zależności od potrzeb, pod warunkiem, że wybrane produkty są objęte akcją. 

Jeżeli dokonujemy zakupów przez internet każdy artykuł dostępny w promocji "Idealny prezent od Ciebie dla niego" oznaczony jest innym numerem katalogowym. W sklepach stacjonarnych natomiast artykuły, przygotowane przez Rossmanna na potrzeby promocji 2+2 gratis, oznaczone są dodatkowo etykietą.

Warunki akcji mówią, że jeżeli kupimy w czasie jednej transakcji więcej niż cztery różne artykuły uwzględnione w ofercie promocyjnej, a będą mieć taką samą cenę, zestaw zostanie utworzony automatycznie z czterech pierwszych na dowodzie zakupu. W gratisie dostaniemy zatem dwa kolejne. A jeżeli trzy pierwsze artykuły będą w tej samej cenie, to gratis obejmie jeden z nich oraz kolejny, czyli czwarty widoczny na paragonie produkt.

W szczegółach wygląda to tak, że gdy mamy trzy pierwsze artykuły tańsze niż czwarty, gratisem są dwa z trzech tańszych. A w przypadku, gdy trzy pierwsze są droższe, mamy za darmo jeden droższy i jeden tańszy z zestawu.

Jeden uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z akcji "Idealny prezent od Ciebie dla Niego" wyłącznie raz. Ceny produktów objętych akcją są cenami regularnymi bądź cenami z aktualnie obowiązujących promocji. Rabaty też nie podlegają łączeniu, ani  nie można za nie płacić kartami podarunkowymi.

Mężczyźni o siebie nie dbają? Błąd! Zobacz prosty przepis na codzienną męską pielęgnację twarzy

Jakie artykuły możemy kupić w ramach promocji 2+2 gratis?

Rossmann, w ramach promocji 2+2 luty 2019, proponuje kilkadziesiąt artykułów pielęgnacyjnych, przeznaczonych dla mężczyzn, a wśród nich znajdziemy znane i lubiane marki.

Biorąc udział w akcji promocyjnej wybieramy zatem wśród kosmetyków do golenia, żeli do mycia twarzy, balsamów, wód toaletowych czy po goleniu znanych firm kosmetycznych. Znajdziemy m.in. całkiem sporo produktów marek Adidas, Wilkinson, Trussardi czy polskich firm - Ziaja oraz Tołpa. Wśród słynnych marek zauważamy ponadto artykuły z logo Antonio Banderas, Armani, Burberry, C. Herrera i inne. W puli artykułów w akcji Rossmann 2+2 gratis są jeszcze kosmetyki takich firm jak: D. Beckham, Davidoff, Dolce& Gabbana, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste i wiele innych. Całkiem spory wybór produktów firm Axe, Azazaro czy Bielenda oraz Dermiki, Fa MEN, Nivea czy Nike. Możemy też wypróbować kremy dla mężczyzn Janda Men.

W ramach promocji Rossmann 2+2 luty 2019 wybierzemy także ubrania do niego, w tym bokserki, koszulki oraz skarpetki.

To także może cię zainteresować:

Więcej o: