Mama czwórki dzieci wzięła rozwód po 34 latach i poddała się metamorfozie. "10 lat mniej"

Mama czwórki dzieci była bardzo przemęczona. Oprócz opieki nad dziećmi, pracowała także jako opiekunką. Mąż "nie był nią zainteresowany". Kobieta postanowiła się rozwieść i odmienić swoje życie. Przeszła także olbrzymią metamorfozę.

Rozwód po 34 latach

Zohrah z Yorkshire wystąpiła w programi „ 10 lat młodsza w 10 dni".  Kobieta powiedziała wprost, że jej życie było bardzo stresujące. Była zawsze przemęczona i zagubiona. - Pracowałam przez wszystkie godziny, które Bóg zesłał i nie dbałam w ogóle o siebie – wyjaśniła Zohrah. Uczestniczka show zdecydowała, że musi coś zmienić. Na początek podjęła decyzję o opuszczeniu męża. Jak to określiła, był to „początek jej drugiej części życia".

- Podczas kwarantanny nie widziałam nikogo z mojej rodziny, czułam się naprawdę smutna i bezradna. Wygląda na to, że straciłam kontakt ze światem. To były najcięższe i najstraszniejsze dni w moim życiu, rozwód i samotne życie, a potem trzymiesięczna izolacja – opowiadała. Zdała sobie jednak sprawę z tego, że życie jest zbyt krótkie. Musi więc „wycisnąć" z niego jak najwięcej jej się uda. W programie, w którym wzięła udział, rozpoczęła swoją metamorfozę od wizyty u dentysty. Potem spotkała się z kosmetyczką i stylistą.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Pewność siebie

Specjaliści pomogli odbudować jej pewność siebie. Dentysta odbudował i uzupełnił luki w uzbębieniu. Fryzjer przedłużył włosy. Po metamorfozie Zohrah była oszołomiona.  Twierdziła, że ??wygląda młodziej niż gdy miała 20 lat. - O mój Boże!, wykrzyknęła. - Czy to ja? – zapytała. Kobieta zalała się łzami. W przemianę nie mógł uwierzyć także jej młodszy brat. – Czy to ta sama siostra? O mój Boże! Co się z tobą stało! – oniemiał.

Brat kobiety zachęcał ją do metamorfozy. Wiedział, że po latach zajmowania się dziećmi i domem, potrzebuje podbudować swoją pewność siebie. - Uczyń siebie numerem jeden, przez lata poświęcałeś zbyt wiele czasu innym – powiedział.

Więcej o:
Copyright © Agora SA