Nie wyrzuca pieluch do basenu po jednym użyciu. "Tak oszczędzam pieniądze"

Rodzice często szukają w internecie sposobów, które ułatwiają codzienne życie. Sprytnych sposobów na wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku jest naprawdę wiele. Większość potrzebnych akcesoriów z pewnością masz w domu. Pewna mama podzieliła się swoją metodą na wielokrotne wykorzystywanie jednorazowej (w teorii) pieluchy do pływania.

Sprytna mama

Casey Major-Bunce, 32-letnia mieszkanka Portsmouth, jest mamą czwórki dzieci i znaną parentingową celebrytką. Zasłynęła w sieci prowadząc w mediach społecznościowych kanał dla rodziców @Majorbuncehome. Mama może pochwalić się ponad 54 tysiącami obserwujących. Na swoich profilach dzieli się przede wszystkim sprytnymi sposobami na wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku.  

Zobacz wideo Jak doczyścić szybę lub lustro? Wypróbuj nasz trik z ziemniakiem

Porada pływacka

Jej ostatnia porada spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem internautów. - Czy wiesz, że pieluchy do pływania są wielokrotnego użytku? – zapytała. Ale od razu wytłumaczyła: - Dopóki nie są zabrudzone, możesz wrzucić je do pralki razem ze wszystkimi innymi rzeczami do pływania – doradziła. I przekazała konkrety: - Umieść w pralce przekręcone na lewą stronę, potem zostaw, aby wyschły, a będą dobre do użycia kilka razy. Oszczędzisz tyle pieniędzy!

Rodzice zasypali ją komentarzami: - Genialne! Tak proste, a takie genialne!, - A ja zawsze wyrzucałam mokrą pieluchę po jednym użyciu. Nigdy więcej!, - To taka oszczędność pieniędzy. Już zawsze będę prać i suszyć pieluchy – czytamy w najpopularniejszych opiniach. A wy znaliście ten sposób? Wypróbujecie go następnym razem na basenie z dziećmi?

Więcej trików od zaradnej mamy znajdziecie na jej profilu na Instagramie:

 
Więcej o: