Chrissy Teigen poinformowała, że urodziła "tęczowe dziecko". Na porodówce towarzyszył jej mąż

Chrissy Teigen i jej mąż, John Legend właśnie zostali rodzicami trzeciego, tym razem "tęczowego dziecka". Ojciec malucha poinformował o tym na prywatnym koncercie.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Chrissy Teigen jest amerykańską modelką, prezenterką i autorką książek kulinarnych, a jej mąż, John Legend jest piosenkarzem. Oboje niedawno doczekali się tęczowego dziecka, co trwało ponad dwa lata - stracili w 2020 roku malucha, któremu zdążyli nadać imię Jack. Jednak teraz mają już trzecia pociechę.

 
 

Chrissy Teigen urodziła tęczowe dziecko. Na porodówce towarzyszył jej mąż

Do tej pory Chrissy Teigen miała dwoje dzieci - siedmioletnią córeczkę Lunę i pięcioletniego synka Milesa. Jednak niedawno świat obiegła wiadomość o trzecim członku rodziny. Jak podaje portal The Sun, maleństwo urodziło się niedawno - w piątek, 13 stycznia 2023 roku i jest tęczowym dzieckiem. W 2020 roku Chrissy Teigen i jej mąż, John Legend spodziewali się synka, który miał mieć na imię Jack. Niestety modelka trafiła do szpitala w połowie ciąży, a jej nienarodzone dziecko zmarło. Dwa lata później, 3 sierpnia 2022 roku na Instagramie pojawiło się zdjęcie Chrissy z ciążowym brzuszkiem. Jak sama napisała w poście:

Ostatnie lata były pełne emocji, ale teraz znów w naszych sercach i domu gości radość.
 
 

Chrissy Teigen i John Legend znowu są rodzicami. Mają tęczowe dziecko

Modelka Chrissy Teigen i piosenkarz John Legend zostali rodzicami trzeciego już dziecka - tęczowego. To pojęcie oznacza malucha, którego narodziny poprzedza strata wcześniejszego dziecka - nienarodzonego bądź tuż po porodzie. Światowym Dniem Tęczowych dzieci jest 22 sierpnia. Drugą ważną datą dla rodziców takich maluchów jest 15 października, czyli Dzień Dziecka Utraconego. 

Więcej o: