Zrobiła 13-latce mocny makijaż na wesele. "Siedem lat w dwie minuty"

Popularna makijażystka pochwaliła się niedawno efektami swojej pracy. Na nagraniu widzimy nastolatkę, która tego dnia wybiera się na wesele. Pomysł, by malować tak młode osoby, nie spodobał się jednak wielu osobom.
Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora:

Sylwia Ziuziakowska pochwaliła się niedawno na TikToku efektami swojej pracy. Makijażystka wykonała make-up dla 13-letniej klientki. - Jak widać, czasy się zmieniają i młodsze pokolenie też chce fajnie wyglądać na weselu - czytamy w opisie filmu. Nagranie możecie obejrzeć tutaj >>

Makijaż do szkoły?"Codzienny makijaż 9-latki" - w sieci takich filmików nie brakuje. Niepokojące? Pytamy ekspertów

- Miałyśmy zielone światło na szaleństwo - zapewniła na początku makijażystka. Przypomniała także,  że niedawno, gdy robiła makijaż dla innej nastolatki, została bardzo skrytykowana. Zdaniem komentujących make-up był zbyt mocny.

Makijaż na wesele dla nastolatki. "Z 13 lat na ponad 20"

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Pomysł, by malować tak młode osoby, niektórym bardzo się nie spodobał. Pojawiły się m.in. opinie, że nastolatka wygląda teraz na znacznie starszą.

Niesamowite jak przez makijaż można szybko przeskoczyć z 13 lat na 18.
Może i jest piękny, ale ona wygląda w nim na 17 lat.
Z 13 lat na ponad 20 w 2 minuty!

Pojawiły się także zupełnie inne opinie. Zdaniem wielu osób w takim okazyjnym makijażu nie ma nic złego

Cudny makijaż. Ludzie zawsze będą krytykować, smutne, niektórzy mają tak nudne własne życie, że chcą rządzić czyimś. Mam nadzieję, że dziewczynka zadowolona.
Ja w wieku 13 lat malowałam się mocniej i nikt problemu nie miał, a to jest bardzo dobrze zrobiona usługa, więc nie rozumiem krytyki.
Uważam, że okazjonalnie, dlaczego nie? Sama interesowałam się makijażem od 12. roku życia. Nie zaszkodziło mi to

- czytamy pod nagraniem makijażystki. 

Co sądzicie na ten temat? Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: