Kalifornia. Dziecko urodziło się w wyjątkowych okolicznościach. Co oznacza "anielska data"?

W szpitalu Kaiser Permanente w San Diego doszło do niecodziennych narodzin. Chłopiec o imieniu Ramon przyszedł na świat 2 lutego 2022 roku. Jednak nie tylko data jego narodzin jest wyjątkowa. Rodzice powitali swojego synka o godz. 14.22, czyli według angielskiego zapisu o 2.22.

Więcej parentingowych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Dla Natalie Hernandez i jej partnera Angela Hernandeza data 2 lutego 2022 roku na zawsze pozostanie wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że tego dnia przyszedł na świat ich syn Ramon. Dziecko urodziło się bowiem również o nietypowej godzinie, co w połączeniu z datą tworzy niezwykłą symbolikę. Chłopiec pojawił się na świecie o godz. 14.22, czyli według lokalnego zapisu o 2.22. W związku z tym w jego dacie urodzenia dominuje cyfra 2 - 2.02.2022, godz. 2.22.

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała różaniec dla swojego dziecka

Rodzice w opublikowanym oświadczeniu przyznali, że bardzo cieszą się, że ich syn urodził się w tak wyjątkowym dniu.

Ramon jest naszym wielkim szczęściem, a cyfra dwa już zawsze będzie jego szczęśliwym numerem

- napisali. Warto w tym miejscu dodać, że choć Ramon jest pierwszym dzieckiem Natalie i Angela, to jednocześnie jest 22 (znowu dwójki!) prawnukiem babci Natalie - Josephine. Ten chłopiec był po prostu skazany na tę cyfrę.

'Zakazane imiona' sprzed ponad 100 lat. 'Można dziecko narazić na śmieszność'"Zakazane imiona" sprzed ponad 100 lat. "Można dziecko narazić na śmieszność"

"Anielska data". Co oznacza?

Anielskie liczby to powtarzające się jednakowe cyfry, które mają być wiadomością od naszych anielskich przewodników. Jedną z takich liczb jest ciąg dwójek, czyli data przyjścia na świat małego Ramona z Kalifornii. 

Dlaczego akurat ta data jest uważana za tak wyjątkową? Ma to swoje źródła w numerologii, gdzie dwójka symbolizuje dwoistość, partnerstwo, współpracę, miłość, a także empatię i równowagę. Dwójka otwiera więc nas na relacje z innymi, a jej energia krąży wokół akceptacji.

Znaczenie ma również to, kiedy cyfra dwa występuje w sekwencji. Oznacza to, że jej wibracje są zwielokrotnione. 2 lutego jest więc dniem, w którym warto skupić się na relacjach z innymi ludźmi. 

HoroskopAnielskie liczby. Dlaczego 2 lutego 2022 roku to najbardziej magiczna data w roku?

Warto dodać, że w tym roku ta sytuacja powtórzy się jeszcze dwa razy - 20 oraz 22 lutego. Z kolei następnym razem będziemy mieć z nią do czynienia dopiero 2 lutego 2222 roku.

W przypadku Ramona jeszcze jedna rzecz jest znamienna. Jego tata ma na imię Angel, co po angielsku znaczy "anioł". 

Więcej o: