Kalifornia. Dziecko urodziło się w wyjątkowych okolicznościach. Co oznacza "anielska data"?

W szpitalu Kaiser Permanente w San Diego doszło do niecodziennych narodzin. Chłopiec o imieniu Ramon przyszedł na świat 2 lutego 2022 roku. Jednak nie tylko data jego narodzin jest wyjątkowa. Rodzice powitali swojego synka o godz. 14.22, czyli według angielskiego zapisu o 2.22.

Więcej parentingowych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Dla Natalie Hernandez i jej partnera Angela Hernandeza data 2 lutego 2022 roku na zawsze pozostanie wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że tego dnia przyszedł na świat ich syn Ramon. Dziecko urodziło się bowiem również o nietypowej godzinie, co w połączeniu z datą tworzy niezwykłą symbolikę. Chłopiec pojawił się na świecie o godz. 14.22, czyli według lokalnego zapisu o 2.22. W związku z tym w jego dacie urodzenia dominuje cyfra 2 - 2.02.2022, godz. 2.22.

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała różaniec dla swojego dziecka

Rodzice w opublikowanym oświadczeniu przyznali, że bardzo cieszą się, że ich syn urodził się w tak wyjątkowym dniu.

Ramon jest naszym wielkim szczęściem, a cyfra dwa już zawsze będzie jego szczęśliwym numerem

- napisali. Warto w tym miejscu dodać, że choć Ramon jest pierwszym dzieckiem Natalie i Angela, to jednocześnie jest 22 (znowu dwójki!) prawnukiem babci Natalie - Josephine. Ten chłopiec był po prostu skazany na tę cyfrę.

"Anielska data". Co oznacza?

Anielskie liczby to powtarzające się jednakowe cyfry, które mają być wiadomością od naszych anielskich przewodników. Jedną z takich liczb jest ciąg dwójek, czyli data przyjścia na świat małego Ramona z Kalifornii. 

Dlaczego akurat ta data jest uważana za tak wyjątkową? Ma to swoje źródła w numerologii, gdzie dwójka symbolizuje dwoistość, partnerstwo, współpracę, miłość, a także empatię i równowagę. Dwójka otwiera więc nas na relacje z innymi, a jej energia krąży wokół akceptacji.

Znaczenie ma również to, kiedy cyfra dwa występuje w sekwencji. Oznacza to, że jej wibracje są zwielokrotnione. 2 lutego jest więc dniem, w którym warto skupić się na relacjach z innymi ludźmi. 

Warto dodać, że w tym roku ta sytuacja powtórzy się jeszcze dwa razy - 20 oraz 22 lutego. Z kolei następnym razem będziemy mieć z nią do czynienia dopiero 2 lutego 2222 roku.

W przypadku Ramona jeszcze jedna rzecz jest znamienna. Jego tata ma na imię Angel, co po angielsku znaczy "anioł". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.