Lara Gessler długo starała się o dziecko. Nie chciała robić testów ciążowych. "Rozczarowanie i smutek"

Lara Gessler świętuje Dzień Matki. Przy okazji zdradza fanom, że miała problemy z zajściem ciążę. Wspomniała, że przechodziła przez trudne chwile w związku, kiedy pojawiał się kolejny negatywny wyniki testu ciążowego. - Każda dziewczyna, która stara się o dziecko wie, o czym mówię - stwierdziła celebrytka.

Lara Gessler jest bardzo znana w polskim show-biznesie. Fani w pierwszej kolejnością kojarzą ją dlatego, że jest córką znanej restauratorki - Magdy Gessler. 32-latka o swoim stanie błogosławionym poinformowała internautów za pośrednictwem Instagrama pod koniec kwietnia 2020 roku, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym widać ciążowe krągłości. Od tamtej pory chętnie relacjonowała fanom, jak szykuje się do roli mamy. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, przyszli rodzice na długo przed porodem zdradzili płeć dziecka. Gwiazda poinformowała w mediach, że spodziewa się córki. Narodziny małej Neny zmieniły życie rodziców. Lara regularnie pokazuje pociechę i opowiada o swojej codzienności. Teraz Lara opowiedziała o tym, jak bardzo wyczekiwała dziecka. 

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler o zajściu w ciążę: Nie chciałam robić testu, żeby po raz kolejny nie czuć tego ukłucia rozczarowania

Lara Gessler podobnie jak inne celebrytki podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie refleksją z okazji Dnia Matki. Już na początku wspomniała, że w przeszłości miała spore problemy z zajściem w ciążę. Gessler cierpi na zespół policystycznych jajników i już od początku wiedziała z mężem, że zajście w ciążę będzie trudne.

Pamiętam, jak bardzo czekałam na ten widok. Dwie kreski! Nie ma drugiego takiego testu, którego wynik - za równo pozytywny, jak i negatywny - budzi tak skrajne emocje. Pod koniec lutego zeszłego roku, byliśmy we Włoszech i pamiętam, ze nie chciałam robić tego testu, żeby po raz kolejny nie czuć tego ukłucia rozczarowania, i smutku przez kolejne kilka dni. Każda dziewczyna, która stara się o dziecko wie, o czym mówię

- napisała Lara. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek nie ochrzci syna. "Kościół głosi nieakceptowalne dla nas rzeczy"

Nena jest bardzo wyczekiwanym dzieckiem, dlatego dzisiejszy dzień jest dla celebrytki naprawdę wyjątkowy. Lara swoim wpisem postanowiła dodać otuchy przyszłym matkom.

W Dniu Mamy, pierwszym, który mnie dotyczy, chce Wam dziewczyny powiedzieć, żebyście się nie poddawały. Bo kiedy to się już stanie, to wynagradza całe oczekiwania i nerwy. A tymczasem przytulam mocno do serca Was wszystkie Mamy obecne i Mamy przyszłe. A mojej córeczce i mojemu mężowi @piotr.szelag dziękuję najbardziej na świecie, że są i tym samym spełnili moje największe marzenie

- dodała.

 

Lara Gessler porównuje fotografię:

Więcej o: