Ania Bardowska odpowiada na negatywne komentarze. "Tak wygląda kobieta po porodzie"

Młoda mama, Ania Bardowska z programu "Rolnik szuka żony", odniosła się do komentarzy o jej sylwetce po porodzie. Otrzymała wsparcie od męża i fanów.

Młoda mama krytykowana

Ania Bardowska to uczestniczka drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Była jedną z dziewczyn, które "wygrały" program - zakochał się w niej rolnik Grzegorz Bardowski. Para jest po ślubie i założyła rodzinę. Mają dwójkę dzieci - trzyletniego Jasia i Liwię, która urodziła się na początku listopada 2019 roku. 

Sylwetka po porodzie

Ania Bardowska prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia rodziny, a także kanał na YouTube, na którym można znaleźć filmy z jej życia rodzinnego. Na ostatnim wideo, zatytułowanym "Ktoś był niegrzeczny", Ania podzieliła się z widzami tym, że była bardzo zaskoczona komentarzami pod filmem, który nakręciła po porodzie. Użytkownicy komentowali jej sylwetkę, a szczególnie brzuch po ciąży, który jest zupełnie naturalny i żadna kobieta po porodzie nie powinna znaleźć się z jego powodu w ogniu krytyki. Tak Ania skomentowała swój brzuch:

Z każdym dniem jest coraz lepiej, ale nie ukryję go. Jestem dopiero kilka tygodni po porodzie. Po pierwszym jakoś szybciej to schodziło. Nie zależy to ode mnie, ale dostawałam bardzo dużo środków, przez które ten połóg się wydłuża. Może nie będę teraz aż tak bardzo rozwijać tego tematu. Utożsamiam się z większością osób, które po porodzie nie wyglądają idealnie. Nie jest to nic strasznego, po prostu tak wygląda kobieta po porodzie. Zazdroszczę tym osobom, które mają superwyćwiczone ciało przed, może po szybciej wracają do sylwetki. 

Problemy, które zna każda młoda mama

Młoda mama dodała także, że zasmucało ją to, że nowe ubrania, które kupiła przez internet, nie pasują. "Bywały momenty, że potrafiłam się rozpłakać, że jeszcze nie jest tak dobrze" - opowiada. Wypowiedź nagrywał mąż Ani, Grzegorz, który zwrócił uwagę, że każde ciało jest inne i że w drugiej ciąży brzuch był większy i szybciej widoczny. 

Pod filmem pojawiło się prawie 300 komentarzy, większość dotyczyła właśnie sylwetki po ciąży

Serio? Tak ładnie wyglądasz, w życiu bym nie pomyślała, że ktoś może się do czegoś doczepić.
Ania, zdarza się u kobiet po ciąży tak wyglądać, że jest brzuszek, a szczęśliwe te, co mają zgrabne figury od razu. Ale najważniejsze jest zdrowie i dzieci.
Zobacz wideo
Więcej o: