Najlepiej zarabiające mamy świata

Piękne, sławne, spełnione zawodowo i uczuciowo. Łączy je to, że zarabiają fortunę i są matkami, często kilkorga dzieci. To dowód, że macierzyństwo nie przeszkadza w karierze - wiele z nich przebiło stawkami  bezdzietne koleżanki.
Gisele Bundchen - Calzedonia lato 2010 Gisele Bundchen - Calzedonia lato 2010 www.calzedonia.com

Mama o długich nogach i milionach na koncie

Gisele Bundchen, słynna brazylijska modelka o niemieckich korzeniach przez pięć lat była narzeczoną Leonardo Di Caprio. Ma małego synka Benjamina z Amerykaninem Tomem Bradym, za którego wyszła dwa lata temu a jej kariera nadal świetnie się rozwija. Twarz wielu marek - od H&M przez Diora po Versace. W 2010 zarobiła 45 mln dolarów.

Angelina Jolie Angelina Jolie fot. Fame Pictures/East News

Mama, aktorka i filantropka

Angelina Jolie - doskonała aktorka związana z Bradem Pittem, z którym ma szóstkę dzieciaków - połowa z nich jest adoptowana a druga połowa to biologiczne potomstwo pary. Dzieci pochodzą z różnych kontynentów i urodziły się w różnych krajach - prawdziwa rodzina patchworkowa. Do tego aktorka słynie z wielkiego serca i odwagi - nie boi się podróżować po terenach dotkniętych katastrofami i pomagać potrzebującym z całą gromadką i Bradem u boku. Dzielna mama zarobiła 30 mln dolarów.

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker fot. East News

Mama i trendsetterka z wielkiego miasta

Sarah Jessica Parker niedawno porzuciła wyrafinowane stroje modnej nowojorczanki z "Seksu w wielkim mieście" by zająć się trójką dzieci - starszym Jamesem i dwiema bliźniaczkami urodzonymi przez surogatkę. Spełniona i szczęśliwa w powiększonej rodzinie pokonała małżeński kryzys i skupiła się na pracy. Efektem jest zarobione przez nią 30 mln dolarów.

Reese Whiterspoon fot. East News Reese Whiterspoon fot. East News Reese Whiterspoon fot. East News

Mama - blondynka po przejściach

Reese Whiterspoon, mama Avy i Deacona ułożyła sobie w końcu życie osobiste po kilku nieudanych związkach, zwłaszcza katastrofalnym małżeństwie z aktorem Ryanem Philippem. Niedawno wyszła za mąż za znanego agenta gwiazd a jej kariera jest w pełnym rozkwicie. Reese niewiele brakuje do koleżanek Sarah i Angeliny - zapłacono jej za talent aktorski 28 mln dolarów.

Julia Roberts Julia Roberts Janet Mayer / Splash News

Mama o najsłynniejszym filmowym uśmiechu

Julia Roberts ma trójkę dzieci i to im poświęca większość czasu i uwagi. W wolnych chwilach gra w hitach filmowych - ostatnio Elizabeth z "Jedz, módl się i kochaj". Aktorka jest mniej obecna w mediach, ale nadal pamiętamy jej piękny uśmiech i doceniamy, że dba o prywatność swojej rodziny i nie lansuje się na salonach. Zarobiła 20 mln.

Heidi Klum na zakupach Heidi Klum na zakupach BEVERLY NEWS/ED SANDERS/AUERBACH//Beverly News LLC.

Mama modelka i biznesmenka

Heidi Klum powoli odchodzi od modelingu do własnych projektów biznesowych. Znana modelka jest szczęśliwą żoną piosenkarza Seala i matką czwórki uroczych maluchów. Piękna Heidi nie tylko nadal ma doskonałą sylwetkę, ale również wiele pomysłów i propozycji pracy, które zaowocowały 20 mln dolarów.

Więcej o: