Nigdy byś nie wpadł, że to dla dziecka

Kosmiczne butelki do karmienia, które same się sterylizują, wielofunkcyjne krzesełka z pięcioma opcjami kołysania, supermodny przewijak i podgrzewacz. Rzeczy dla dziecka nie muszą być nudne i przewidywalne. Wystarczy piękny kolor i design oraz nowoczesne rozwiązania by cieszyć oko rodziców i ich zamiłowanie do gadżetów. Wybraliśmy dla was rzeczy, które zachwycają formą i funkcjonalnością. Nowoczesne, designerskie, zaawansowane technologiczne przedmioty, które nie przypominają niemowlęcych akcesoriów. Oto gadżety dla rodziców XXI wieku.

Łóżeczko high-tech

Ma modne kolory, jajowaty kształt, stabilne nóżki i przypomina raczej nowoczesne laboratorium a nie miejsce do spania dla małego człowieka. Takie nowoczesne łóżeczko jest nie tylko wygodne, ale ma też piękny design, który doceni każdy amator nowoczesności i prostoty zarazem. W takim supermodnym łóżeczku dziecko położą chętnie spać nie tylko mamy, ale i ojcowie - gadżetomaniacy.

Samopodgrzewające się butelki

To idealny sprzęt dla zabieganych, aktywnych mam. Takie specjalne opakowania to butelki, które się podgrzewają. Przypominają kartony mleka, są łatwe w obsłudze, oryginalne i użyteczne. Nigdy nie wpadłbyś, że to jest urządzenie niezwykle przydatne przy karmieniu małego dziecka, gdy trudno przewidzieć pory karmienia.

Torba-przewijak

Ta nowoczesna torba, zgodna z rockowym tendencjami w modzie, to marzenie współczesnej fashionistki. Do tego kompletnie nie przypomina tego czym jest w istocie - torby na niemowlęce akcesoria, włącznie z przewijakiem. Można zadawać nią modnego szyku a przy okazji mieć przy sobie zestaw najważniejszych rzeczy dla malucha. Idealna rzecz dla współczesnych, młodych duchem mam, które nie lubią oczywistych "mamusiowatych" rzeczy.

Samosterylizujące się butelki z ultrafioletem

Butelki Pureray mają wmontowaną lampę z promieniami ultrafioletowymi, która dezynfekuje je po użyciu. Taka zaawansowana technologicznie butelka jest idealna zwłaszcza w podróży gdy utrudnione jest utrzymywanie niemowlęcych akcesoriów w czystości. Do tego ma piękna formę i kolorystykę - taka butelka to cud designu i najważniejszy dla dziecka przedmiot gdy skończy karmienie piersią mamy.

Wielofunkcyjny leżaczek

Krzesełko, leżaczek i kołyska w jednym! To urządzenie marki mamaRoo ma pięć opcji ruchu - kołysanie jak w ramionach rodzica, na kangura, jak fala oceanu, jak na drzewie, naśladuje też ruch, jakiemu poddawane jest dziecko w samochodzie. Ten unikalny sprzęt dla maluchów ma nie tylko supernowoczesny i przyjazny wygląd. Zapewnia dziecku idealny komfort, bo można ustawić go w każdej pozycji i pobudza rozwój za pomocą multimedialnej zabawki nad głową. Można w niej ustawić dźwiękową ścieżkę np. odgłosy natury albo własną muzykę z MP3.

Więcej o: