Najbardziej niebanalne prezenty dla rodziców

Zwykle propozycje prezentów dla partnera, które pokazują w mediach przed świętami ocierają się o banał. Tym razem proponujemy więc zupełnie inne przedmioty na gwiazdkowy prezent  - odlotowe, niezapomniane, nietuzinkowe, nieprzewidywalne. Niektóre są dziwaczne, inne tylko oryginalne, ale każdy opiera się na jakimś pomyśle. Bo najważniejsze aby nie wpaść w rutynę typu krawat czy sweter dla męża, perfumy albo bielizna dla żony.

Dla rodziców - miłośników Facebooka

Odwrót od najnowszych technologii? Raczej zabawna zamiana ról - teraz elektroniczny Facebook można zamienić w prawdziwą książkę i podarować ją ukochanemu. Składa się ze zmian statusu, postów na ścianie i zdjęć linków i komentarzy oraz zawartości ścian wybranych znajomych. Świetny pomysł na zachowanie dla potomnych i własnej pamięci ulotności tego medium i ocalenia kawałka swojego życia. Na okładce książkowego Facebooka można umieścić zdjęcie profilowe i krótkie info o właścicielu oraz mozaikę złożoną ze zdjęć wszystkich znajomych. Aby stworzyć taką książkę musisz zdobyć dostęp do facebookowych info danej osoby.

Dla rodziców lubiących dziwaczne rzeczy

Oto Nike Human Shoes, kontrowersyjne "ludzkie buty" znanej firmy, które do złudzenia przypominają gigantyczne stopy z włochatymi placami. Takie jakie można zaobserwować u starego owłosionego wujka. To zagadkowe, kto wpadł na pomysł produkcji tych koszmarków, ale niewątpliwie są efektowne. Partner nie przejdzie w nich niezauważony i raczej nikt mu nie nadepnie na buta. Ciekawe ile kosztują takie nike?y i czy da się w nich chodzić albo grać w piłkę z dzieckiem...

Dla rodziców śniących o sobie

Tę zabawną pościel Dreamy Pillow Cases wymyślił Andrew Dryden z Sensitive Boyfriend. Po prostu wpadł na zabawny pomysł jak możesz bez słów powiedzieć partnerowi,  że marzysz i śnisz o nim non stop i jest twoją wymarzoną drugą połówką. Poduszkę można wykorzystać także w bitwie, a potem słodko się pośród nich pogodzić ze słowami ?Nie mogę przestać o Tobie myśleć?. Poza tym to podwójny prezent, skorzystacie na tym oboje!

Dla rodziców z poczuciem humoru

Sandały w bikini albo korki na szpilkach to bardzo ciekawy pomysł dla mamy, która uwielbia buty i ma poczucie humoru. Bikini na sandałkach jest bardzo oryginalne i latem na pewno przykuje wzrok na wakacyjnych wojażach z dziećmi, a korki może założyć kibicując dziecku na meczu piłkarskim. Będzie wyglądać seksownie i sportowo jednocześnie. Tak trudno znaleźć oryginalne obuwie, którego nie mają jej koleżanki. Dodatkowo będą pasować do ?ludzkich butów? Nike?a.

Dla oddanych rodziców

"Ręce, które leczą" Jeśli jesteś rodzicem, który nie znosi zostawiać swojego malucha nawet na chwilę bez dotyku ręki dającej mu poczucie bezpieczeństwa, to taka pomoc w uspokojeniu dziecka będzie nieoceniona. Miękkie przytulne ręce obejmą go i dadzą poczucie twojej obecności. Idealny wynalazek dla ludzi, którzy chcą i lubią mieć swoje dziecko pod ręką. A że wygląda trochę dziwnie i surrealistycznie to już inna sprawa.

Dla ekorodziców

Ekologiczni rodzice nie tylko wychowują dzieci w zielony sposób, używając tetry zamiast pampersów i oszczędzając wodę do kąpania, ale też karmią swoje dzieci w stylu eko. Poza kaszkami jaglanymi i naturalnymi produktami, które powinni im serwować, szanujący się ekorodzic nawet do przygotowania dań na grillu używa baterii słonecznej. Trochę kosmicznie wyglądający twór niczym stojak z anteną satelitarną pozwoli w słoneczny letni dzień przygotować wielkie grillowe party. Ciekawe jak smakuje karkówka albo udko kurczaka zgrilowane na słońcu?

Więcej o: