Rutyna w łóżku? Gadżety erotyczne nie tylko dla mamusiek

Pierścień miłości, dildo, kulki gejszy a może wibrator kąpielowy? Są sposoby na urozmaicenie seksu rodziców, którzy wpadli w rutynę małżeńskiego pożycia albo odłożyli na półkę swoje erotyczne potrzeby. I co najlepsze - takie, które koncentrują się na kobiecie.
Zabawki erotyczne Zabawki erotyczne Seria Buxxer - Gina, Clitto i Woody. (kokoromilano.com)

Rutyna w łóżku? Gadżety erotyczne nie tylko dla mamusiek

Pierścień miłości, dildo, kulki gejszy a może wibrator kąpielowy? Są sposoby na urozmaicenie seksu rodziców, którzy wpadli w rutynę małżeńskiego pożycia albo odłożyli na półkę swoje erotyczne potrzeby. I co najlepsze - takie, które koncentrują się na kobiecie.

Wibrator kąpielowy

zabawki erotycznefot: archiwum gazeta.pl

Lubisz zabawy w łazience, pod prysznicem albo w ciepłej relaksującej kąpieli? Masażer wodny to urocza zabawka erotyczna stworzona by dostarczyć dreszczyku przyjemności w  ulubionym miejscu kobiety. Jest wykonany z miękkiego, delikatnego silikonu, bezpiecznego dla zdrowia. Ma wypustki w kształcie motylka, które dopasowują się do ciała kobiety. Wibrujące końcówki stymulują swoimi ośmioma poziomami wibracji. Wibrator jest zaopatrzony w przyssawkę, która umożliwia przymocowanie go do wanny, ściany z kafelkami czy szyby prysznica. Idealny na prezent dla kobiety, która lubi wodę.

Zdjęcie ONO Cleo Body Massager Pink 8110
ONO Cleo Body Massager Pink 
w okazje.info

Gra erotyczna

Płomień namiętności w twoim związku erotycznym słabnie lub zupełnie gaśnie i zastanawiasz się, jak zakochać się od nowa? Do dzieła! Seks sam się nie poprawi! Znakomita i bardzo prosta gra ?Kochankowie? powstała jako inspiracja dla par, które chcą się odnaleźć w związku erotycznym, poprawić grę wstępną, dodać nieco pikanterii do życia seksualnego. Dobrze posłuży także tym paniom, które nadal goreją w płomieniach namiętności, ale nie mają za bardzo pomysłu, jak ciekawie wzbogacać swój seks.

Zdjęcie LEI Gra Erotyczna Kochankowie
LEI Gra Erotyczna Kochankowie
w okazje.info

Pierścień miłości

Tak zwany pierścień miłości (love ring lub cock ring) to zaawansowana zabawka erotyczna wzmacniająca doznania obydwu stron. Pierścienie miłosne umożliwiają dłuższą erekcję u mężczyzny, zaś kobiecie przynoszą dodatkowe wrażenia wywołane stymulacją przez koralik. Love ring rozciąga się tak, aby można było założyć go aż do podstawy penisa. Tak nałożony pierścień natychmiast wywołuje efekt kumulacji krwi, co prowadzi do jeszcze silniejszych i dłuższych erekcji.

Zdjęcie Fun Factory Pierścień miłości Love Ring 8ight
Fun Factory Pierścień miłości Love Ring
w okazje.info

Żel intymny rozgrzewający

Żel stymulujący o właściwościach rozgrzewających jest intrygującym dodatkiem do masażu erotycznego. To kosmetyk intymny przynoszący nowe doznania. Jego właściwości stymulujące rozbudzą twoje zmysły. Naniesiony w okolice intymne przyjemnie rozgrzeje twoją skórę, jednocześnie potęgując podniecenie. Żel ma jedwabistą i niezwykle miłą w dotyku konsystencję - sprawi niezapomnianą przyjemność obojgu kochankom.

Fun Factory Enflamme moi żel rozgrzewający
w okazje.info

Kulki gejszy

To niewielkie urządzenie służy zarówno zdrowiu, jak i przyjemności kobiety. Smartballs,
tradycyjnie nazywane kulkami gejszy, zostały stworzone z myślą o kobietach, które nie tylko chcą poprawić jakość swoich orgazmów, ale też dbają o zdrowie. Dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji kulki gejszy pomagają wzmocnić mięśnie Kegla. We wnętrzu kulek znajdują się nieduże kulki, które w czasie codziennych czynności wprowadzane są w wibracje, co zmusza mięśnie Kegla do pracy. Świadome ćwiczenie tych mięśni bywa trudne dla wielu kobiet, choć są polecane przez lekarzy oraz położne. Systematyczna praca nad utrzymaniem kondycji i sprawności mięśni Kegla pozwala zapobiegać takim schorzeniom jak nietrzymanie moczu, poprawiać ukrwienie waginy, czy też wracać do dobrej formy po porodzie. Kobieta, która w ten sposób dba o swoje ciało dużo szybciej i łatwiej osiąga orgazmy. Doznania podczas seksu, zarówno dla niej, jak i dla partnera są bardziej intensywne i sprawiają więcej przyjemności.

Zdjęcie Je Joue - zestaw kulek Ami
Je Joue - zestaw kulek Ami
w okazje.info