Te pary znaków zodiaku tworzą w życiu najgorsze związki [Z PRZYMRUŻENIEM OKA]

Jak to jest z tymi przeciwieństwami? Przyciągają się czy odpychają? Jednej reguły nie ma, ale jeśli ty wolisz górskie szczyty, a twoja druga połówka promocje w hipermarkecie, może czas zerknąć w gwiazdy i przypomnieć sobie, co o was mówią.
Lew i Panna Lew i Panna itskatjas/iStock.com, kolaż: Gazeta.pl

Te pary znaków zodiaku tworzą w życiu najgorsze związki [Z PRZYMRUŻENIEM OKA]

Lew: rozrzutny, przebojowy, flirciarz

Panna: oszczędna, praktyczna, ostrożna

Przeczytaj opis znaków: LewPanna

Zapytana o ulubione wspomnienie z ukochanym Lwem Panna zaczyna opowiadać o urodzinach przyjaciółki, na których go poznała. Wparował wtedy do pokoju, krzycząc "Starczy mnie dla wszystkich", a Panna pomyślała, że trzeba mieć naprawdę wielkie serce, żeby czuć miłość tak ogromną, jak on do samego siebie. Cóż, to może nie najlepsze wspomnienie... W takim razie Panna ma jeszcze takie - pamięta, jak Lew zafundował im ekstrawagancki lot balonem i kolację w wieżowcu. Nie wiedziała, czy była bardziej przerażona wysokością, czy ceną tych atrakcji. To chyba znowu nie najlepsze wspomnienie, więc... Może już starczy?

Strzelec i Koziorożec Strzelec i Koziorożec itskatjas/iStock.com, kolaż: Gazeta.pl

Strzelec i Koziorożec

Koziorożec: tradycjonalista, pamiętliwy, zaborczy

Strzelec: niezależny, impulsywny, podróżnik

Przeczytaj opis znaków: KoziorożecStrzelec

Koziorożec, który marzy o oglądaniu ślubnych zdjęć z nim samym oraz ukochanym Strzelcem w roli głównej, musi odpalić Photoshopa i sam sobie takie zdjęcia zrobić, bowiem słysząc "małżeństwo", pozytywnie podchodzący do życia Strzelec zaczyna pakować podróżną walizkę. Pełen optymizmu wierzy, że kiedy wróci ze swoich samotnych wojaży, pamiętliwy Koziorożec będzie tak urażony jego nagłym zniknięciem, że już nigdy nie wspomni o wiązaniu się na stałe. I o to chodziło!

Rak i Waga Rak i Waga itskatjas/iStock.com, kolaż: Gazeta.pl

Rak i Waga

Rak i Waga

Rak: wrażliwy, domator, skryty

Waga: towarzyska, wesoła, nie lubi monotonii

Przeczytaj opis znaków: RakWaga

Droga Wago, jeśli jeszcze się zastanawiasz, to rozwiewamy wątpliwości - nie, Rak na dźwięk głosu partnera nie ma w naturze chowania się pod łóżkiem, a skryty to nie to samo, co ukryty. Słysząc wypowiedziane przez ciebie słowa "spotkanie ze znajomymi/wyjście na miasto/impreza u Rudego", Rak odczuwa te same emocje, co podczas przejażdżki rollercoasterem, na którą zabrałaś go miesiąc temu. Nic dziwnego, że szuka przed tobą bezpiecznego schronienia. Choć rozrywki mu z tobą nie brakuje, musisz wybrać, czy wolisz długi, czy krótki, acz intensywny związek. Uwierz, w takim tempie wrażliwe serce Raka długo nie pociągnie.

Byk i Bliźnięta Byk i Bliźnięta itskatjas/iStock.com, kolaż: Gazeta.pl

Byk i Bliźnięta

Bliźnięta: żywiołowe, lubią ryzyko, spontaniczne

Byk: tradycjonalista, gromadzi pieniądze, uparty

Przeczytaj opis znaków: BliźniętaByk

Gromadzący pieniądze i zdeterminowany Byk wydawał się Bliźniętom partnerem idealnym. Już wyobrażały sobie wspólne zdobywanie szczytów czy rajdy po pustyni, na które nie każdego stać. Szybko jednak okazało się, że swój kapitał Byk woli zainwestować w... funkcjonalny odkurzacz, a największe ryzyko, jakie jest w stanie podjąć, to wybranie w nim funkcji turbossania.

Ryby i Panna Ryby i Panna itskatjas/iStock.com, kolaż: Gazeta.pl

Ryby i Panna

Ryby: emocjonalne, romantyczne, lubią być adorowane

Panna: praktyczna, oszczędna, opanowana

Przeczytaj opis znaków: RybyPanna

Ze związkiem Ryb i Panny jest jak z Titanikiem i górą lodową - wielkie emocje i wielka katastrofa. W oczach Ryb pojawią się łzy, kiedy Panna wręczy im na rocznicę ich związku ciepłe skarpetki, i nie będą to łzy wzruszenia. Praktyczny i solidny według Panny prezent - dla Ryb będzie symbolem końca związku. W końcu najbardziej romantyczne byłoby pudełko zrobionych przez drugą połówkę czekoladek. Urażone Ryby zamkną się w sobie i przestaną odzywać. Szybko jednak przekonają się, że to nie najlepsza strategia, gdyż chłodna w obyciu Panna nie będzie zamierzała ich przepraszać, klękając z naręczem skarpe..., ekhem, kwiatów. Prędzej sama zamieni się w górę lodową i pozwoli Rybom do woli rozpaczać w samotności.

Wodnik i Byk Wodnik i Byk itskatjas/iStock.com, kolaż: Gazeta.pl

Wodnik i Byk

Wodnik: ekscentryczny, niepraktyczny, pomysłowy

Byk: gromadzi pieniądze, konserwatysta

Przeczytaj opis znaków: WodnikByk

Ach ten Byk! Przecież Wodnik kocha go tak bardzo, że już od rana planuje z nim romantyczne kolacje. Niestety, praktyczny partner wciąż coś mamrocze o wyrzucaniu śmieci i zrobieniu zakupów. Do tego na liście rzeczy do kupienia nie ma nic godnego uwagi. Ostatnio Wodnik wprowadził małe poprawki - zamiast makaronu i mleka kupił ostrygi. W końcu to afrodyzjak. Ostrygi faktycznie rozgrzały Byka do czerwoności. Nie musiał ich nawet próbować. Wystarczy, że spojrzał na cenę. Byk najchętniej ubezwłasnowolniłby Wodnika i zabrał mu dostęp do wszystkich bankowych kont.

Baran i Skorpion Baran i Skorpion itskatjas/iStock.com, kolaż: Gazeta.pl

Baran i Skorpion

Baran: egocentryk, lubi rządzić, niezależny

Skorpion: nieufny, tajemniczy, lubi zdobywać

Przeczytaj opis znaków: BaranSkorpion

Choć Baran zaspokoił twój instynkt zdobywcy, nie licz na wzajemność. Niepotrzebnie roztaczasz wokół siebie tajemniczą aurę, Skorpionie. Jedyną fascynującą osobą, jaką widzi w waszym związku Baran, jest... on sam. I nie, nie musisz organizować skoków na bungee, żeby dostarczyć mu niesamowitych przeżyć - wystarczy, że na jedną z jego propozycji odpowiesz "Nie". Gwarantujemy, że Baran zapamięta cię do końca życia. W końcu do tej pory nikt mu jeszcze nie odmówił.

Więcej o: