Gwiazdy intymnie: jak wspominają swój pierwszy raz?

Gwiazdy i celebryci nie uznają tematów tabu. Zobaczcie, co mówią o pierwszym razie, kiedy uprawiali seks.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher fot. EastNews/IMAGO STOCK&PEOPLE

Ashton Kutcher

Ten ulubieniec kobiet twierdzi, że jego pierwszy raz był po prostu słaby. "To było w lesie i było okropnie! Dopiero co poznałem tę dziewczynę. Wszystko trwało jakieś dwie sekundy i było naprawdę dziwnie. Dwa lata później znowu uprawialiśmy seks, bo chciałem jej udowodnić, że ten pierwszy 'występ' był przypadkowy i że się już podszkoliłem" - wspomina.

Daniel Radcliffe Daniel Radcliffe fot. EastNews/BEN STANSALL

Daniel Radcliffe

Niełatwo zerwać z wizerunkiem najsłynniejszego nastoletniego czarodzieja wszechczasów, ale aktor, który wcielił się w rolę Harry'ego Pottera na pewno się stara. Jak inaczej wytłumaczyć wywiad, którego udzielił magazynowi "Elle" i w którym podzielił się intymnymi szczegółami dotyczącymi swojego życia seksualnego? Jego wspomnienie jest zgoła inne niż Ashtona...

"Jestem jedną z tych nielicznych osób, które miały naprawdę udany pierwszy raz... To stało się z kimś, kogo bardzo dobrze znałem. Oczywiście od tego czasu miałem dużo o wiele lepszego seksu, ale nie wspominam pierwszego razu jako okrutnie żenującego przeżycia, tak jak to robi wiele innych osób, np. mój przyjaciel, który upił się i zrobił to pod mostem z nieznajomą!" - opowiada aktor.

Angelina Jolie Angelina Jolie fot. East News

Angelina Jolie

Zanim zaangażowała się w działalność charytatywną i założyła rodzinę, słynęła ze skandali i lubiła szokować. Nie inaczej było, jeśli chodzi o jej wspomnienie pierwszego seksu. Dziewictwo straciła jako czternastolatka. Okres dojrzewania był dla niej trudny, nie radziła sobie z silnymi emocjami: "Wrażenia z seksu nie były wystarczające. Chciałam czuć się bliżej mojego chłopaka, więc wzięłam nóż i skaleczyłam go. On skaleczył mnie. Byliśmy zakrwawieni, a moje serce waliło jak oszalałe. Od tego czasu, kiedy tylko czułam się w potrzasku, kaleczyłam się. Mam wiele blizn z tego okresu" - wspomina aktorka.

Lena Dunham Lena Dunham fot. East News

Lena Dunham

To, że Lena Dunham opowie o swoim pierwszym razie było do przewidzenia. Znana jest ze swojej szczerości i tego, że seks nie jest dla niej tematem tabu. Dziewictwo utraciła na drugim roku studiów, ale już jako dziewiętnastolatka napisała list do eksperta udzielającego porad na temat seksu w "Time Out NY", z prośbą o radę, jak podejść do pierwszego razu i czy przyznać się do dziewictwa. Jak swój pierwszy stosunek wspomina scenarzystka i reżyserka serialu "Dziewczyny"?

"Nie powiedziałam mu, że jestem dziewicą, tylko, że nie mam dużego doświadczenia. Bolało trochę bardziej, niż się spodziewałam, a on też był zdenerwowany... Po wszystkim leżeliśmy i rozmawialiśmy i widziałam, że jest naprawdę miłą osobą. Pogratulowałam sobie zdrowego, acz nieco pospiesznego, wyboru partnera. Nie mogłam się doczekać, żeby powiedzieć o tym mamie" - wspomina.

George Clooney George Clooney fot. EastNews/AGF S.R.L./REX

George Clooney

Niejedna kobieta życzyłaby sobie, aby to on był jej pierwszym kochankiem (lub którymkolwiek, nieprawdaż?). Ulubiony amant Hollywood, George Clooney, wspomina swój pierwszy raz w magazynie "Rolling Stones" w nieco przewrotny sposób i z typowym dla siebie poczuciem humoru: "Byłem młody, bardzo młody, za młody... Pierwszy orgazm miałem chyba podczas wspinania się po linie, kiedy miałem jakieś sześć czy siedem lat. Dobra, nic ze mnie nie wytrysnęło, ale cała reszta by się zgadzała. Pamiętam, że jak wspiąłem się do końca, zwisałem z tej liny i myślałem sobie: 'O Boże, co za wspaniałe uczucie!".

Celine Dion Celine Dion fot. East News/POREE AUDREY

Celine Dion

Piosenkarka o utracie dziewictwa opowiedziała ze szczegółami w swojej biografii. Miała wtedy 20 lat i zrobiła to ze swoim przyszłym mężem, starszym od niej o 26 lat. "Odprowadził mnie do pokoju... Usiadłam u wezgłowia łóżka, nogi wsunęłam pod kołdrę. Byłam szczęśliwa, że jestem w pokoju sama z mężczyzną, którego kocham. Miałam sprecyzowany plan. Ujęłam jego twarz w dłonie i pocałowałam w usta. Zarzuciłam mu ręce na szyję... Mocno mnie objął, a za jego plecami drzwi były wciąż otwarte. Nagle wyswobodził się z mojego uścisku i uciekł do swojego pokoju. Przez chwilę siedziałam sama, serce mi waliło i czułam się zdezorientowana. Wiedziałam, że wygrałam. Ta ucieczka była potwierdzeniem. Chwyciłam za telefon i zadzwoniłam do niego. Chciałam mu powiedzieć: 'Jeśli natychmiast tu nie wrócisz, zapukam do twoich drzwi'. Ale nie odbierał. Za to kilka minut później zadzwonił do mnie z hotelowego lobby, żeby zapytać, czy dobrze się czuję. I dodał: 'Jeśli naprawdę tego chcesz, mogę być tym pierwszym'. 'Będziesz pierwszym i jedynym' - odpowiedziałam mu".

Kim Kardashian Kim Kardashian fot. EastNews/ROB LATOUR/REX

Kim Kardashian

Ta gwiazdka reality shows, znana z tego, że nie ma nic do ukrycia i że lubi być w centrum uwagi, o swoim pierwszym stosunku powiedziała najpierw mamie. Trzeba przyznać, że pomimo młodego wieku wykazała się sporym rozsądkiem: "Miałam wtedy 14 lat. Byliśmy tacy zakochani w sobie! Myślałam, że się pobierzemy. Zawołałam mamę do łazienki i powiedziałam jej: 'Mamo, myślę, że będę uprawiać seks. Sądzę, że powinnam pójść do lekarza po środki antykoncepcyjne'. A moja mama na to: 'W porządku'. No bo co miała powiedzieć?" - opowiada Kim.

Więcej o: