Marshall, Chase i Rubble. Czy na pewno znasz wszystkie imiona piesków z "Psiego patrolu"?

"Psi patrol" to animowany serial dla dzieci, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu dziecku czy rodzicowi. Seria o "Psim patrolu" wzrusza i bawi milusińskich w różnym wieku. Niech o jej popularności świadczy choćby fakt, że od miesięcy utrzymuje się przez cały czas w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych produkcji na platformie Netflix. Jeśli jeszcze nie znacie imion piesków z "Psiego patrolu", czas to nadrobić!

"Psi patrol" imiona piesków. Ulubiona seria najmłodszych widzów

Pieski z "Psiego patrolu" to ulubione zwierzaki naprawdę wielu dzieci. Nie ma sytuacji, w której radosne i pomocne psiaki nie dadzą sobie rady. W bajce nad grupą piesków czuwa Ryder, dziesięciolatek, który mieszka w Zatoce Przygód. Z jego pomocą pieski ratują z opresji każdego! Kto wchodzi w skład drużyny Rydera?

"Psi patrol" imiona piesków - Marshall

Jednym z dwóch głównych psich bohaterów jest Marshall. To dalmatyńczyk, który jeździ strażackim wozem. Jest fajtłapowaty, ale ma złote serce i jest doskonałym ratownikiem. Marshall gasi pożary, ma nosze, a nawet rentgen w wozie.

"Psi patrol" imiona piesków - Chase

Marshallowi w każdej akcji towarzysz Chase. Jest on owczarkiem niemieckim, który nosi uniform policjanta. Chase prowadzi śledztwa, ale sprawdza się także jako ratownik. Ma liny, siatki i mnóstwo innych przydatnych w akcji gadżetów.

"Psi patrol" imiona piesków – Rubble

Rubble to największy łasuch w ekipie "Psiego patrolu". Jest budowlańcem i potrafi wykopać nawet największy tunel.  Rubble to buldog, którego wyróżnia miękkie serce i duża empatia.

"Psi patrol" imiona piesków – Skye

Skye to jedna z trzech suczek występujących w bajce. Jest pół cocker-spanielem, pół pudel. Skye pomaga pieskom z powietrza. Ma swój śmigłowiec i potrafi nim świetnie manewrować. Wyróżnia ją różowy kombinezon i przymocowany do niego plecak ze skrzydłami.

"Psi patrol" imiona piesków - Zuma

Choć w oryginalnej wersji językowej Zuma to pies, w polskiej wersji Ten labrador-retriever uchodzi za suczkę. Zuma jest ratownikiem wodnym. Posiada łódź podwodną i poduszkowiec.

"Psi patrol" imiona piesków - Rocky

Rocky to wesoły kundelek, który bardzo boi się wody. Uczy wszystkich bycia ekologicznym i odzyskiwania materiałów do recyklingu. Jego samochód to zielony ekowóz przeznaczony do recyklingu różnych rzeczy.

Zobacz wideo Witamy w Mirmiłowie! Jak powstawał serial animowany "Kajko i Kokosz"?

"Psi patrol" imiona piesków – Everest

Everest nie należy do głównej ekipy "Psiego patrolu". To także suczka. Z jej umiejętności pieski korzystają, gdy akcja odbywa się w trudnych warunkach pogodowych. Everest jest bowiem psem ratownikiem i nie boi się śniegu czy zimna.

"Psi patrol" imiona piesków – Tracker

W serii przygód najrzadziej pojawia się Tracker. Piesek rasy chihuahua nosi kapelusz kanadyjskiej kawalerii konnej. Mieszka w dżungli i przemieszcza się dużym krążownikiem. Jest szczególnie pomocny, gdy akcja ratownicza dzieje się wśród dzikich zwierząt.

Więcej o: