Ma 21 lat i jest mamą 15-latki. "Nauczyciele nie będą traktować mnie poważnie"

Oznajmiła, że ma 21 lat i 15-letnią córkę, jej tiktokowy filmik stał się viralem. Komentujący wciąż zadają jedno i to samo pytanie: "Jak to możliwe?". Na wyjaśnienia nie trzeba było długo czekać.
Zobacz wideo Czy "Mama na obrotach" na co dzień jest wyluzowaną mamą?

Mama i córka jak rówieśniczki

Hunter ma 21 lat, a jej filmiki zamieszczone na TikToku stały się viralami. Zwłaszcza jeden, w którym pokazuje jak to jest, gdy jadąc samochodem nagle sobie uświadamiasz, że masz 15-letnią córkę. Ten filmik opublikowała na koniec wakacji w 2021 roku i od tego czasu obejrzało go ponad 8 milionów ludzi. Hunter wówczas dzieliła się również z internautami obawami, czy podoła rodzicielskim obowiązkom, zważając na fakt, że między nią a jej córką jest zaledwie 6 lat różnicy. I właśnie to najbardziej nie dawało obserwującym spokoju. Jak to w ogóle możliwe?

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Szybkie i niespodziewane wejście w dorosłość

Dziewczyna skończyła 21 lat i tak naprawdę dopiero zaczęła wchodzić w dorosłość. Niespodziewanie jej życie miało się zmienić. Pod filmikami na TikToku pojawiło się mnóstwo pytań w komentarzach, a wszystkie dotyczyły głównie jednego:

Miałaś dziecko w wieku sześciu lat?!
Z twoich słów wynika, że miałaś sześć lat, kiedy urodziłaś dziecko, czy o to właśnie chodziło?
Miałaś sześć lat, kiedy urodziłaś dziecko!?

Dziewczyna nie kazała długo czekać na odpowiedź. Okazało się, że ma przyrodnią siostrę. Miały wspólnego ojca, ale ten zmarł. Gdy jej siostra miała 15 lat, straciła również mamę. Groziło jej umieszczenie w rodzinie zastępczej, dlatego Hunter nie zastanawiała się i jak najszybciej podjęła kroki, by stać się prawną opiekunką 15-latki. Chciała jej zapewnić bezpieczeństwo i opiekę. Niedługo potem sąd przychylił się do jej wniosku.

OFERTY AVANTI24.PL: Świat mody oszalał na punkcie torebek od projektantów. Jacquemus Le Bambino Long jest na wyciągnięcie ręki!

"Chcę pomagać i inspirować innych w podobnych sytuacjach"

Po publikacji tych filmików pojawiły się głosy, że dziewczyna chce zyskać popularność opartą na traumie nastolatki. Hunter bardzo szybko rozwiała wszelkie wątpliwości. Ona nie wyobrażała sobie pozostawienia swojej przyrodniej siostry w potrzebie. Umieściła własną historię w sieci, by móc pomagać i inspirować innych. Chce pokazać, że takie sytuacje też się zdarzają i to nie jest koniec świata. To bardzo trudne sprostać nie tylko oczekiwaniom obcych ludzi, ale i swoim własnym. Dodała, że martwi się, że nauczyciele w szkole nie będą traktować jej poważnie, ale na odpowiedź nie musiała długo czekać. Okazało się, że na filmik natknęła się kobieta, która jest nauczycielką i zapewniła, że  sama zna kilkoro uczniów, którzy są opiekunami własnego rodzeństwa i zapewniają im wspaniałą opiekę. Wielu ludzi jest pod wrażeniem decyzji, jaką podjęła dziewczyna i zapewniają, że jest wspaniałym człowiekiem. 

Jesteś darem dla tej ziemi. Piękna dusza, jestem bardzo wdzięczna, że macie siebie nawzajem.
To, co robisz dla swojej siostry jest niesamowite i mam dla ciebie tylko szacunek.
Jaką wspaniałą rzecz robisz. Będziesz mieć więź jak żadna inna. Wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojej siostry. Przykro mi z powodu straty.
Pamiętaj, nie musisz się nikomu z niczego tłumaczyć. Ona jest twoją rodziną. Robisz to, co uznajesz za niezbędne.
Moja siostra przyjęła mnie, gdy miałam 13 lat, a ona miała 21, to co robisz jest niesamowite!
Gratulacje, robisz coś wspaniałego! Twoja siostra jest szczęściarą.
To sprawia, że cieszę się widząc rodzeństwo, które troszczy się o siebie nawzajem. Być może sam będę musiał to wkrótce zrobić z moją siostrą i bardzo się denerwuję, czy w ogóle się uda...
To niesamowite, dziękuję w imieniu twojej siostry, rodziców i każdego, kto przez to przeszedł.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: