Mama sam na sam z trojaczkami. Instagram przerażony: jestem zmęczona samym oglądaniem

Bycie mamą wielodzietną bywa trudne i skomplikowane. Są mamy, które to nieco przerasta, ale są i takie, które zadziwiają swoim opanowaniem i zorganizowaniem. Jedna z mam pochwaliła się, jak radzi sobie z rutynową kąpielą z trojaczkami, obserwujący nie szczędzili komentarzy.

Mama wieloraczków, szczera i z dystansem

Megan wraz z mężem mają trójkę uroczych dzieci, dwóch synków: Grayson i Declan oraz córeczkę Charlotte. Trojaczki właśnie skończyły 7 miesięcy. Ich mama prowadzi konto na Instagramie i kiedyś głównie dzieliła się pięknymi zdjęciami wnętrz, potem doszły relacje z ciąży oraz przygotowań do porodu, a obecnie dominuje codzienność z trojaczkami. Megan dzieli się sukcesami, problemami, śmiesznymi chwilami. Zaglądając na jej profil @my_lox_life można nie tylko się zainspirować i popatrzeć co sprawdza się u niej, jako mamy wielodzietnej, ale i skutecznie poprawić sobie humor. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rutynowa kąpiel trojaczków

Mama w jednym z ostatnich filmików, kilka dni temu podzieliła się filmikiem, w którym zdradza jak wygląda rutynowa kąpiel trojaczków, gdy ona zostaje z nimi sama. Co widać na nagraniu? Rzuca się w oczy przede wszystkim niezwykłe skupienie, zorganizowanie, spokój i pewność siebie. Brak chaotycznych ruchów, a dzieciom ewidentnie się to podoba. Z wyjątkową cierpliwością czekają na to, co zrobi mama i poddają się kolejnym etapom mycia. Mama w opisie pod opublikowanym filmikiem podkreśla "zanim rozpoczniesz kąpiel wieloraczków, upewnij się, że masz wszystko czego potrzebujesz, gotowe i w zasięgu ręki". Może to być cenna wskazówka dla wielu mam. 

 

Organizacja dnia z dziećmi 

Niektórzy rodzice mają jedno dziecko, ustalony rytm i plan dnia i czują że mają wszystko pod kontrolą i nie wyobrażają sobie mieć więcej potomstwa. Inni z kolei mają jedno dziecko, a czują że wszystko wymyka im się z rąk i niemal każdego dnia zastanawiają się jak to jest, że istnieją rodzice, którzy bez problemu radzą sobie z trójką czy nawet czwórką dzieci. A na to nie ma reguły, ani żadnej tajemniczej metody, co potwierdzają komentarze pełne ciepłych słów i niedowierzania pod umieszczonym filmikiem:

Czapki z głów przed Tobą... jest wystarczająco ciężko tylko z jednym, a jednak dobrze sobie radzisz z trzema. Bóg wybrał cię na mamę tych trojaczków, ponieważ wiedział, że jesteś do tego stworzona ?? świetnie sobie radzisz
Robisz świetną robotę! Tak trzymaj. Twoje dzieci mają takie szczęście, że mają Cię jako ich mamę.
Jestem zmęczona samym oglądaniem
Jak?!?! To jest niesamowite
To mnie zmęczyło! Mam trzy i nie wiem, czy udałoby mi się zająć wszystkimi trzema jednocześnie.. Dajesz mamo! ♥?
Więcej o:
Copyright © Agora SA