Agata Młynarska załamana. Przez pandemię koronawirusa jej dzieci straciły pracę

Agata Młynarska w wywiadzie dla Super Expressu wyznała, że jej wszystkie dzieci straciły pracę. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Agata Młynarska o swoich dzieciach

Dziennikarka Agata Młynarska w wywiadzie dla Super Express wyznała, że jest załamana. Przez panującą pandemię koronawirusa jej czworo dzieci straciło pracę. Wszystko stało się z dnia na dzień. Ona również aktualnie została wysłana na przymusowy urlop. Dziennikarka wyznała:

Na początku było tak, że wszyscy bardzo baliśmy się zarazy i nadal boimy jej się bardzo. Ale teraz bardziej boimy się skutków ekonomicznych. Rozmawiam z wieloma kolegami, którzy są w bardzo trudnych sytuacjach. Zresztą nie tylko koledzy. Nie trzeba daleko szukać - moje wszystkie dzieci, a jest tego trochę, są bez pracy. Bo akurat miały takie zawody. To nie jest tak łatwo się ogarnąć, żeby w ciągu miesiąca bez możliwości wychodzenia z domu nagle znaleźć drugą pracę. A tutaj są dzieci na utrzymaniu. Są rachunki. Życie się toczy. Ze swojej strony widzę potworny strach o to, z czego będziemy wszyscy żyć

Dzieci Agaty Młynarskiej straciły pracę

Najstarszy syn dziennikarki, Stanisław ma 35 lat, kiedyś pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Zwolnił się z pracy, ponieważ stwierdził, że chce spełniać swoje marzenia. Aktualnie jest instruktorem wspinaczki skalnej i sportowej. 31-letni syn Tadeusz mieszka w Los Angeles. Mężczyzna jest filmowcem, niestety nie może znaleźć pracy, ponieważ wszystkie rekrutacje zostały wstrzymane. Agata ma jeszcze dwie adoptowane córki Sylwię i Alę i trójkę wnucząt. W wywiadzie dodała:

Rozmawiam z wieloma kolegami, którzy są w bardzo trudnych sytuacjach. Zresztą nie tylko koledzy. Nie trzeba daleko szukać - moje wszystkie dzieci są bez pracy. Bo akurat miały takie zawody
Zobacz wideo Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby.
Więcej o: