Babcia chciała rozpieścić wnuka. Wymyśliła, jak obejść izolację. Jego mina mówi wszystko
Czas pandemii koronawirusa to ciężki okres dla każdego. Dorośli muszą pracować zdalnie. Dzieci uczą się w swoich domach i nie mogą spotkać się z dziadkami już od paru tygodni. W czasach dystansu społecznego każdy stara się, jak może radzić sobie z podtrzymaniem więzi rodzinnych, przede wszystkim tych na odległość. Taki przypadek miał miejsce w Australii, wnuczek był bardzo smutny, że nie może spotkać się ze swoją babcią.
Dziecko dostało niespodziankę od babci
Mały chłopiec z Australii przed wybuchem pandemii koronawirusa był przyzwyczajony do odwiedzin babci przynajmniej dwa razy w tygodniu. Babcia postanowiła zrobić dziecku niespodziankę, którą włożyła do skrzynki na listy. Rodzice powiedzieli chłopcu, że w skrzynce czeka na niego prezent. Dziecko pobiegło ochoczo, aby zobaczyć, co to jest. Wyjęło przesyłkę i rozpakował ją. W środku był czekoladowy donut. Mama nagrała całe wydarzenie i wysłała do telewizji Today film, który wywołał uśmiech wśród prowadzących i widzów.
Dziecko w czasach panowania epidemii koronawirusa
Niedawno podobne zdarzenie miało miejsce w innym kraju. Stęskniony za dziadkiem, dziewięcioletni James z Irlandii, aby pochwalić się swoim spektakularnym osiągnięciem zadzwonił do niego na wideo rozmowę i postanowił pokazać mu, jak gra i śpiewa. Jego dziadek również zajmuje się muzyką, więc zaczęli wspólny koncert. Nawet po wprowadzeniu dystansu społecznego James mówi, że będzie grał w duecie ze swoim dziadkiem w swoim domu. Pozwala to na wspólne spędzenie czasu, nawet gdy są osobno.
.
-
Kiedy koniec roku szkolnego? Tegoroczne wakacje będą krótsze niż dwa lata temu
-
Komunia w pandemii. Rodzic: Sakrament można przełożyć na dogodniejszy czas. To nie jest koniec świata
-
Kiedy klasy I-III wrócą do szkoły? Nieoficjalnie 26 kwietnia, ale nie w całej Polsce. Jest pomysł na regionalizację
-
Kasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest także Donald Tusk. "Dziadek roku"
-
Kiedy dzieci 1-3 wracają do szkoły? Rodzice nie rozumieją, dlaczego tylko przedszkola są otwarte. Minister Czarnek wyjaśnia
- Matura 2022 zmiany. Egzamin w przyszłym roku może być na innych warunkach. "Ułatwienia są konieczne"
- Do kiedy są zamknięte szkoły? Adam Niedzielski z ministrem Czarnkiem mają plan. Zdradzili szczegóły
- Lektury obowiązkowe - matura 2021. Na liście niewiele pozycji. Polonistka: Mieszczą się na jednej stronie komputeropisu
- Bieżnia wciągnęła dziecko. Nagranie opublikowano ku przestrodze
- Imiona do bierzmowania damskie. Blaudyna, Eulalia i Klotylda to tylko niektóre możliwości