Mama dostała od sąsiadów szokujący list. Chodziło o jej synka. Nie mogła powstrzymać łez

Lauren McCabe samotna mama izolująca się z synem podczas epidemii koronawirusa dostała nieprzyjemną notatkę od sąsiadów. Rozpłakała się po przeczytaniu listu.

Mama i dziecko podczas epidemii koronawirusa

26-letnia Lauren McCabe z Birmingham w Anglii, po złapaniu półpaśca cierpi na astmę i ma niski układ odpornościowy. Przez to wraz ze swoim dwuletnim synem Leo, utknęli w domu. Pewnego dnia w drzwiach znalazła list. Została w nim  poproszona o "ograniczenie biegania", ponieważ dziecko budziło sąsiadów wcześnie rano. Notatka brzmiała:

Wiemy, że masz małe dziecko i to musi być trudne, aby zapewnić mu rozrywkę w mieszkaniu. Czy możemy jednak prosić o ograniczenie biegania, ponieważ jest ono naprawdę głośne. Zwłaszcza wcześnie rano, kiedy budzi nas przez większość dni. Z góry dziękujemy.

Odpowiedź mamy

Mama była tak zdruzgotana, że napisała odpowiedź w imieniu swojego syna Leo:

Nie chodzę już do pokoju dziecinnego ani nie widzę ludzi, z którymi przywykłem spędzać czas. Moja mama nie czuje się zbyt dobrze, powiedziała, że musimy zostać w domu, dopóki nie będzie lepiej. Moja mama nie chce, abym czuł się zaniepokojony lub zdenerwowany tymi zmianami w mojej normalnej rutynie. Znajduje więc sposoby, by czuć się szczęśliwym, jak bieganie po salonie, tańczenie, zabawy z moimi ulubionymi zabawkami. Przepraszam, że tak trudno ci to zrozumieć. Chcę tylko żeby moja mama czuła się lepiej.

Lauren rozpłakała się po przeczytaniu listu. Matka Laury, Sarah Burgess, powiedziała, że nie widuje swojej córki w czasie izolacji. Wyznała, że Lauren zadzwoniła i płacząc, powiedziała: "Mamo, jak mam go uciszyć? Powinni poznać sytuację, zanim napisali list". Sarah wyznała, że Leo to "typowy maluch", ale nie jest głośny i łatwo go uspokoić. Powiedziała, że ten list był ostatnią rzeczą, której rodzina potrzebowała, gdy starali się zachować spokój. "W tej chwili Lauren i Leo utknęli w mieszkaniu" - dodała. "Kupuję dla nich jedzenie i zostawiam je za drzwiami, a jedynym wyjściem jest wyjście na trawnik przed blokiem".

Zobacz wideo Kate Hudson pokazała, jak w domu zrobić maseczkę ochronną
Więcej o: