Edyta Pazura pokazała dobre rady, jak uczyć dzieci w domu podczas panowania koronawirusa

Edyta Pazura na swoim Instagramie podzieliła się sprytnymi i prostymi rozwiązaniami na dobre wykorzystanie i zorganizowanie czasu dzieciom.

Edyta pazura o zdalnym nauczaniu

Edyta Pazura to żona aktora Cezarego Pazury i mama trójki dzieci. Razem z mężem są rodzicami 10-letniej Amelii, siedmioletniego Antoniego i rocznej Rity. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się pomysłami, jak uczyć dzieci w tym ciężkim czasie, jakim jest epidemia koronawirusa. Ostatnio wyznała, że dla każdego rodzica zaczęło się nowe wyzwanie, jakim jest e-lerning, dlatego chce pomóc innym w skutecznym nauczaniu.

Zdalne nauczanie w czasach koronawirusa

Edyta na swoim Instagramie dodała post, w którym napisała:

Zapewne tak jak ja, szukacie sprytnych i prostych rozwiązań na dobre wykorzystanie i zorganizowanie czasu, który teraz spędzacie ze swoimi dziećmi? Moim sprawdzonym patentem jest obowiązująca podczas e-learningowych lekcji z dziećmi lista celów. Dzięki nim wspólna nauka jest prostsza i zorganizowana. Moją listę celów e-learningowych, którą dla Was przygotowałam, możecie pobrać na moim blogu. 
 

Fanki o pomyśle Edyty Pazury

Fanki skomentowały zdjęcie i pomysł Edyty i pisali:

"Świetny pomysł Edytko, dzięki wielkie."

"Nie wiele korzystam z forów społecznościowych, ale aż miło popatrzeć jak ktoś wrzuci normalną fotkę".

Jedna z obserwatorek, na zdjęciu zauważyła narysowaną koronę i napisała: "Planer super, ale ta korona się wpasowała w czasy". Edyta odpowiedziała na komentarz: "Od dawna to planowałam zrobić, ale ze względu na obowiązki zawodowe i dzieci trochę zaniedbałam blog. Teraz Maybe Baby rusza pełną parą i już całe mnóstwo wpisów czeka w kolejce".

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności
Więcej o: