Prezenter TV poprosił żonę, by obcięła mu włosy. Mieli tylko trymer dla psów. Skutki? "Cały czas mówiła, że nie da mi spojrzeć"

Amerykański prezenter telewizyjny, nie mógł iść do fryzjera z powodu pandemii koronawirusa, więc poprosił żonę, żeby obcięła mu włosy. Jak się okazało w domu mieli jedynie trymer dla psów. Nowa fryzura niestety nie wyszła tak, jakby mężczyzna tego oczekiwał.

Prezenter telewizyjny poprosił żonę o strzyżenie

Kyle Clark, amerykański prezenter w "9news Denver" poprosił żonę, żeby obcięła mu włosy. Ze względu na swoją pracę musi dobrze prezentować się przed kamera, a z powodu koronawirusa wszystkie salony fryzjerskie zostały tymczasowo zamknięte. Mężczyzna dodał na Instagrama serię zdjęć, które krok po kroku pokazywały całe zdarzenie. Okazało się, że małżonkowie mieli w domu jedynie trymer dla psów. Najpierw prezenter udostępnił tylko zdjęcie swojej twarzy ze zdenerwowaną miną.

Strzyżenie się rozpoczęło. Trymer dla psów daje radę, ale moja żona cały czas krzyczy "uh, oh" i nie pozwala mi spojrzeć na tył głowy.
 

Na kolejnym zdjęciu dowiadujemy się, dlaczego żona Clarka nie chciała, żeby mąż zobaczył wynik jej pracy. Trymer okazał się nie najlepszym narzędziem do domowego strzyżenia i zostawił dwa wielkie placki gołej skóry. Mężczyzna zdjęcie podpisał tylko: "Nie idzie dobrze!" W ostatnim poście prezenter żartuje, że od dzisiaj będzie można go zobaczyć na wizji tylko w czapce.

Koronawirus. Co robić podczas izolacji?

W internecie można znaleźć wiele tutoriali, jak samemu podciąć sobie włosy. Jeśli jednak nigdy tego nie robiliśmy, zalecamy wstrzymanie się z taką decyzją i udanie się do specjalisty, kiedy salony będą ponownie otwarte. Istnieje wiele innych sposobów na urozmaicenie dnia. Czas izolacji to idealny moment, żeby popracować nad swoją sprawnością fizyczną. Na youtubie znajdziemy mnóstwo propozycji treningów, które nie wymagają żadnych sprzętów. Możemy też zająć się generalnym sprzątaniem mieszkania, na które nigdy nie mieliśmy czasu. Jeśli chodzi o zabawy z dziećmi, my polecamy wspólne gry planszowe, robienie projektów "diy" i seanse filmowe. 

Zobacz wideo Co obejrzeć podczas przymusowej izolacji? Mamy kilka propozycji
Więcej o: