Reporterka pracowała w domu podczas epidemii koronawirusa. Przerwał to tata bez koszulki

Reporterka z Floryfy Jessica Lang udostępniła na swoim Twitterze zabawne nagranie. Podczas jej pracy zdalnej do kuchni wszedł tata bez koszulki.

Praca zdalna w czasach koronawirusa

Epidemia koronawirusa zmusiła wiele osób do pracy zdalnej. Nie jest ona łatwa, w szczególności, kiedy w tym samym domu są inni członkowie rodziny. Dzieją się wtedy różne niespodziewane rzeczy. Taka sytuacja zdarzyła się reporterce na Florydzie. Jessica Lang, próbując pracować z domu podczas wybuchu koronawirusa, przekonała się, że jej tata nie jest gotowy do występowania przed kamerą. Kręciła raport na temat koronawirusa w swojej kuchni, kiedy niespodziewanie w tle pojawił się jej ojciec, który wszedł w kadr. Takie sytuacje się zdarzają i wszystko byłoby normalne, gdyby nie to, że nie miał on na sobie koszulki. Wchodząc do kuchni, był w czasie zakładania ubrania na siebie.

Nagranie córki

Zirytowana Jessica powiedziała do swojego ojca: "Tato, cholera" i przerwała nagranie. W tym samym momencie tata chciał się wycofać do drugiego pokoju. Reporterka wstawiła nagranie na swojego Twittera. Podpisała je:

Mówili, że pracuj w domu, będzie dobrze

Film obejrzano ponad 671 000 razy. Został także udostępniony ponad 1400 razy i otrzymał  ponad 1 000 polubień.

Inny zabawny przypadek pracy zdalnej

Podobna sytuacja zakłócenia pracy zdalnej, miała miejsce, kiedy profesor nauk politycznych Pusan National University w Korei Południowej, transmitował na żywo z domowego biura o odwołaniu Park Geun-hye z funkcji prezydenta Korei Południowej. Córka profesora, która miała wówczas cztery lata, wbiegła do jego biura. Chwilę później, jej młodszy brat wjechał na krzesełku. Zainterweniowała żona Kelly'ego zabrała dzieci z pokoju. Kelly starał się zachować powagę, mimo zabawnego i nieoczekiwanego "wtargnięcia" swojej rodziny. Tata z BBC napisał esej dla Think tank, że było to trochę zabawne, trochę dziwne. Profesor Robert Kelly opisał, co się zmieniło w jego życiu od momentu nagrania.

Więcej o: