Cindy Crawford pokazała intymne zdjęcia z porodów domowych. Ma ważny przekaz dla przyszłych matek

Cindy Cwarford, amerykańska supermodelka w poście na Instagramie zapowiedziała, że opowie o swoich porodach domowym. Przyznaje, że chciała to zrobić głównie dla przyszłych mam i ich partnerów, którzy mogą zdecydować się rodzić w domu z powodu koronawirusa.

Koronawirs. Cindy Crawford opowiedziała o swoim porodzie domowym

Cindy Crawford to amerykańska supermodelka i aktorka. Jest też mamą dwójki dzieci, 21-letniego Persleya i 19-letniej Kai, która poszła w ślady sławnej mamy i od kilku lat możemy ją oglądać na pokazach największych domów mody. Modelka podzieliła się ostatnio z fanami prywatnymi zdjęciami z porodu. Ogłosiła też, że wystąpi na żywo na Instagramie, żeby opowiedzieć o swoich doświadczeniach z dwóch porodów w domu i chętnie odpowie na wszystkie pytania przyszłych mam. Crawford przyznała, że popchnęła ją do tego obecna sytuacja na świecie związana z koronawirusem. Mówi, że jest świadoma, jak wiele par oczekuje teraz na przyjście dzieci i niektóre z nich zdecydują się na poród w domu, więc chętnie doda im otuchy i rozwieje ich wątpliwości.

To jest trudny czas dla nas wszystkich, ale moje serce szczególnie idzie do wszystkich przyszłych matek i ich partnerów. W związku z tym, że rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem i polityka porodów w szpitalu zmienia się każdego dnia, wiele kobiet zaczyna zastanawiać się nad urodzeniem dziecka w domu. Dlatego postanowiłam, że opowiem o swoim porodzie domowym i chętnie odpowiem na wasze pytania.
 

Fani bardzo docenili inicjatywę modelki, która zainspirowała też inne kobiety, żeby podzieliły się swoimi doświadczeniami w komentarzach.

A myślałam, że nie mogę kochać cie bardziej. Urodziłam trojkę swoich dzieci w domu i polecam to każdej mamie. Dziękuje, że podzieliłaś się z nami swoją historią
To wspaniałe, kiedy gwiazdy pomagają innym. Dziękuje, za mądre słowa i troskę
Zobacz wideo Skurcze przepowiadające i porodowe. Jak je od siebie odróżnić?
Więcej o: