Mama zrobiła sobie maseczkę z pieluchy, aby ustrzec się przed koronawirusem. Rodzice oburzeni

Billy Charlene, mama z Francji udostępniła na swoim profilu na Facebooku zabawny filmik. Pokazała na nim, jak zrobić maseczkę z pieluchy dla dziecka chroniącą przed koronawirusem.

Koronawirus i smutek z nim związany

Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa nieustannie wzrasta. Naukowcy wciąż pracują nad zrozumieniem nowej choroby i szczepionką. Czas pandemii koronawirusa to ciążki okres dla wszystkich. Szczególnie odczuwają to rodzice. Dzieci potrzebują dużo zainteresowania i poświęcenia im uwagi. Często opiekunowie pracują zdalnie i będąc w domu, nie mają czasu dla swoich pociech. Przy tak smutnych i negatywnych wydarzeniach na świecie ważne jest, aby doceniać małe dobre gesty. Ludzie martwią się i myślą, co będzie dalej. U większości występuje smutek. Pewna mama postanowiła rozluźnić atmosferę i nagrać instrukcję zakładania maseczki z pieluszki dla dziecka.

Pomysł mamy na koronawirusa

Billy Charlene z Francji udostępniła na swoim profilu na Facebooku filmik, na którym pokazuje, jak zrobić z pieluszki dla dzieci maskę chroniącą przed koronawirusem. Wideo podpisała: "dzień piąty",a na YouTube nazwała je: "maska koronawirusowa" i dodała, że oczywiście na głowę zakłada czystą pieluchę. Wyznała, że film nagrany jest tylko dla "humoru". Zabawne nagranie zgromadziło w sieci ponad dziewięć milionów wyświetleń. Wielu zirytowanych rodziców skomentowało wideo, nie ukrywając krytyki. Jedna kobieta napisała:

Teraz ludzie będą niepotrzebnie kupować pieluchy i pozostawiać ludzi bez tych, którzy naprawdę ich potrzebują

Inne osoby pisały: "Zrobiłbym to, ale próba zakupu pieluch,  jest jak znalezienie złota, ale chcę to zrobić", "Właśnie w ten sposób kupowanie pieluch staje się jeszcze trudniejsze. Rozumiem, że to żart, ale mało zabawny", "Świetnie, teraz rodzice nie będą mogli kupować pieluszek".

Więcej o:
Copyright © Agora SA