Według Make Life Harder piosenka tej mamy to "hymn naszych czasów". Uśmiejecie się do łez

Pewien użytkownik Facebooka opublikował wideo, na którym mama śpiewa przerobioną piosenkę "I will survive" Glorii Gaynor. W utworze kobieta opowiada, jak sobie radzi podczas izolacji domowej. Ludzie pokochali jej dystans do siebie i poczucie humoru.

Mama znalazła sposób na przetrwanie izolacji domowej

Kilka dni temu, pewien użytkownik Facebooka udostępnił na swojej tablicy nagranie śpiewającej mamy. Victoria Emes z Wielkiej Brytanii ubrana tylko w rajstopy i błyszczące body, śpiewa swoją wersję piosenki "I will survive" autorstwa Glorii Gaynor. Ludzie byli zachwyceni nowym tekstem utworu, układem tanecznym i przede wszystkim reakcją męża w tle.

 
Na początku się bałam, byłam przerażona. Cały czas myślałam, jak będę żyć bez świata na zewnątrz. Ale potem spędziłam tyle nocy jedząc chipsy i pijąc wino, więc myślę, że mogę już powiedzieć, że wszystko będzie dobrze. A wiec jesteśmy tu, zamknięci w tym pokoju. Nie wiem kiedy z niego wyjdziemy, ale nie ma lepszego miejsca, żeby spędzać czas. Powinnam była kupić dodatkową torbę ryżu i zapas papieru. Na szczęście mam przekąski i mnóstwo ginu. Mam już ochotę walnąć mojego męża i pomachać dzieciom na do widzenia. Ale się nie poddam, nie będę leżeć i czekać na śmierć. Przetrwam to, tak długo jak będę miała dostęp do internetu

Wersja kobiety oczywiście odnosi się do samo izolacji w związku z pandemią koronawirusa. Wiele komentujących doceniło starania mamy, żeby w tym specyficznym czasie poprawić komuś humor i dodać trochę uśmiechu do naszego życia.

Nie mogę przestać się śmiać. Obejrzałem to już dziesięć razy
Najlepszy filmik jaki zobaczyłem w tym roku

Filmem zachwycili się internauci na na całym świecie. Make Life Harder nazwał go nawet "Hymnem naszych czasów".

Make Life Harder nazwał piosenkę mamy 'Hymnem naszych czasów'Make Life Harder nazwał piosenkę mamy 'Hymnem naszych czasów' Screen z Instagram.com/make_life_harder/

Zobacz wideo Co obejrzeć podczas przymusowej izolacji? Mamy kilka propozycji

Co robić podczas izolacji

W związku z pandemią koronawirusa, zawieszono zajęcia w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych i wprowadzono edukację zdalną. Przerwa w tradycyjnym nauczaniu ma potrwać do 10 kwietnia. Oznacza to jeszcze kilka tygodni izolacji domowej. Rodzice wpadają na kreatywne i zabawne sposoby na spędzanie czasu cala rodzina. W sieci kilka tygodni temu pojawił się nowy trend "pierwsza pandemia dziecka". Rodzice robią dzieciom zdjęcie, wśród artystycznie rozłożonych ściereczek, płynów i chusteczek. W tle dodają jeszcze napis "moja pierwsza pandemia".

Więcej o: