Olga Kalicka o samoizolacji: Oboje na 47 m z dzieckiem. Widzi też plusy

Olga Kalicka podobnie jak więszkość Polaków poddaje się samoizolacji. Razem z ojciem jej dziecka zrezygnowali z wychodzenia z domu i pracują zdalnie. Gwiazda "Rodzinki.pl" widzi plusy takiego rozwiązania.

Koronawirus. Olga Kalicka zostaje w domu

Olga Kalicka, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" na swoim Instagramie pokazuje zarówno kulisy życia zawodowego jak i prywatnego. Teraz - podobnie zresztą jak większość Polaków ze względu na zagrożenie koronawirusem - czas spędza głównie w domowym zaciszu. Razem z narzeczonym, Cezarym Nowakiem i ich synkiem Aleksem próbują bawić się i pracować.  

Młodzi, piękni, wypoczęci. Dziś minął piąty dzień naszej kwarantanny. We troje na 47m. Cezary Nowak [narzeczony Olgi Kalickiej - przyp. red.] ma HomeOffice, ja zdalnie ogarniam sklep, a pomiędzy nami Pyszczek, który z każdym dniem biega coraz szybciej i się biedaczek nie ma gdzie rozpędzić

- pisze na Instagramie Olga Kalicka. 

Podczas gdy jedni narzekają na konieczność samoizolacji wywołanej epidemią koronawirusa, ona wręcz przeciwnie. Aktorka wskazuje plusy tej niecodziennej, ale i wymagającej sytuacji. 

Wieczory są dla nas, takie o jakich marzyliśmy od paru miesięcy. Może ta kwarantanna jest dobrym momentem by się zatrzymać i docenić jak wiele mamy

- czytamy dalej wpis młodej mamy na Instagramie. 

 

Olga Kalicka oprócz pracy na planie filmowym ma też swój sklep odzieżowy - z modą damską. Prowadzi go razem z przyjaciółką Karoliną Borowską. 

Zobacz wideo Jak zrobić samemu żel do dezynfekcji? To proste!

Olga Kalicka. Odważna młoda mama

Olga Kalicka ma 26 lat. W zeszłym roku ona i jej narzeczony powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Aleksa. Od tego czasu zmienił się też Instagram aktorki. Młoda mama zaczęła pokazywać na nim siebie w nowej roli - mamy. Fankom bardzo się to spodobało, tym bardziej, że ich idolka nie stara się koloryzować swojego życia. Często dzieli się swoimi bezkompromisowymi przemyśleniami o macierzyństwie (zobacz: Olga Kalicka szczerze o ciemnych stronach macierzyństwa: "Ciąża wyżera mózg"). 

Więcej o: