Karuzelka z misiami 3 w 1. Wasze opinie

Otacza dziecko gwiezdnym pokazem światełek oraz dźwiękami: muzyką, białym szumem lub odgłosami przyrody! Karuzela z misiami 3 w 1 "rośnie" wraz z dzieckiem - od łóżeczkowej karuzelki z napędem wyświetlającej gwiezdny pokaz światełek i wyposażonej w trzy kojące tryby dźwięku po uspokajacz do ustawienia na blacie lub karuzelkę przyczepianą do spacerówki! Trzy miękkie misie-motylki na łóżeczkowej karuzelce z napędem pomagają ukoić, wyciszyć i zabawić dziecko. Misie delikatnie "płyną" nad głową dziecka, a na ścianie i suficie wyświetlany jest subtelny gwiezdny pokaz światełek otaczający dziecko kojącymi widokami dopasowanymi do rozwijających się umiejętności wzrokowych maluszka. Trzy tryby dźwięku dają w sumie do 30 minut kołysanek, szumu białego lub kojących odgłosów przyrody. Pilot jest tak zaprojektowany, aby można go było powiesić na gałce drzwi pokoju dziecięcego i szybko ponownie włączyć ruch karuzelki, projekcję i dźwięki bez przeszkadzania dziecku. Kiedy dziecko wyrośnie z karuzelki do łóżeczka, można korzystać z niej na nowe sposoby: jako z projektora-uspokajacza do ustawienia na blacie lub karuzelki przyczepianej do spacerówki. Przyczep ją do daszka spacerówki, aby karuzelka towarzyszyła dziecku podczas spaceru!

Małgorzata z Legionowa:

Cudowna i ponadczasowa zabawka. Mój synek ją uwielbia. Ma 9 miesięcy, a karuzela wciąż sprawia mu ogromną radość. Mógłby patrzeć na nią godzinami. To duże odciążenie dla mnie, gdyż daje mi to trochę czasu na zajęcie się domem i starszą córeczką. Dziękujemy Fisher Price!

Diana z Wrocławia:

Lubimy zasypiając patrzeć w gwiazdy z bujanego fotela. Bardzo przyjemnie migoczą, zmieniają wielkość. Słuchamy do tego odgłosów przyrody i choć za oknem pada i plucha, ma się wrażenie jakby się było na sawannie w Afryce.

Małgorzata z Poznania:

Zabawka jest solidnie wykonana, ładna i estetyczna. Już sam wygląd interesuje niemowlaka, a efekty dźwiękowe i wizualne stanowią dodatkową atrakcję. Ciężko tu jednak mówić o wspólnej zabawie, to mała miała frajdę z karuzeli, a ja chwilę dla siebie. Chyba, że wspólna zabawa może polegać na usypianiu przy muzyce z testowanego produkt:)

Natalia z Andrychowa:

Karuzelka bardzo dobrze się sprawdziła podczas usypiania. Córka pięknie zasłuchana grzecznie zasypiała. Dźwięk jest czysty i przyjemny dla ucha. Z uwagą obserwowała poruszające się misie, a delikatna poświata tworząca gwiazdki na suficie fascynowała i wyciszała nawet starszych synów.

Sandra z Torunia:

Do tej pory używamy karuzeli, pomaga nam w usypianiu syna. Szum zaistalowany w karuzeli ułatwia samodzielne zasypianie.

Piotr i Dorota z Sosnowca:

Zabawka jest cudna. Dziecko uspakaja się przy niej. Lubi ją obserwować leżąc w łóżeczku.

Małgorzata z Węgrowa:

Dziecko zostało zauroczone kręcącymi misiami, dzięki nim zasypianie stało się przyjemnym rytuałem.

Więcej opinii o zabawkach Fischer Price dla dzieci 0-6 znajdziesz tu.