Gwiezdny Projektor-Uspokajacz 2w1. Wasze opinie

Przenośny uspokajacz z przyjacielem, który pomaga dziecku wyciszyć się przed snem. Wprowadź kojący i łagodny nastrój przy pomocy uspokajacza i mięciutkiego misia z zestawu Gwiezdny Projektor. Ma on wiele funkcji, m.in. świetlną projekcję gwiazdek, zmieniającą kolor lampkę nocną oraz różnorodne dźwięki i muzykę, by łatwo można było odkryć kombinację, która najlepiej zrelaksuje maluszka i przygotuje go do snu. Słodka, przenośna pluszowa zabawka to idealna przytulanka dla Twojego maleństwa. Zabawa, która rozwija. Bezpieczeństwo i komfort: Słodki miś-przytulanka, zmieniająca kolor lampka nocna i spokojna muzyka pomagają dziecku przygotować się do snu. Zmysły: Gwiazdki wyświetlane na suficie i kojąca muzyka pomagają wyciszyć dziecko, jednocześnie delikatnie stymulując jego zmysł wzroku i słuchu.

Emilia z Bielska Podlaskiego:

Projektor super! Żadne aplikacje czy biały szum na You Tube tak się nie sprawdził. Super opcja z wyciszaniem się dźwięków przed wyłączeniem się projektora, mnóstwo możliwości w tak niewielkim i poręcznym urządzeniu. Jest bardzo wydajny, jak na zasilanie bateriami. Dołączony pluszak (u nas ochrzczony już jako Turkusek), to świetna przytulanka dla naszej córeczki, uwielbia przed snem, czy to w dzień, czy wieczorem, pobawić się nim i poprzewracać w raczkach :)

Bartek z miejscowości Blazowa:

Rzecz, która odmieniła oblicze wieczornego zasypiania. Dużo łatwiej przebrać przy niej dziecko, a samo zasypianie przy takim urządzeniu, to tez relaks dla nas. Nieoceniona jest funkcja automatycznego wyłączania, która pozwala uruchomić sprzęt i nie martwic się o to, ze będzie działał cala noc, gdy to nam zdarzy się drzemka. Jednym słowem: rewelacja!

Dominika z Oławy:

Super zabawka i bardzo ciekawa. Dziecko przygląda się, co się znajduje na niebie i próbuje dotknąć gwiazd i księżyca.

Adrianna z Lodzi:

Jasiu bardzo się zainteresował gwiazdami na ścianie i na suficie. Zawsze przed zaśnięciem ogląda z zainteresowaniem gwiazdy :) bardzo fajna opcja. Dodatkowo w karuzeli mamy misie - również nimi jest zainteresowany i na ich oglądaniu spędza swój wolny czas :) a i ja dzięki projektorowi i misiom mam chwilkę dla siebie.

Renata z Poznania:

Dzieciątko bardzo było zainteresowane gwiazdeczkami, które pięknie wyświetlały się na suficie. Zazwyczaj po kilku minutach śledzenia gwiazdek córcia spokojnie zasypiała:)

Katarzyna z Gdańska:

Dziecku rozwija się wyobraźnia poprzez kolorowe gwiazdki, które odbijają się na suficie. Dzięki melodyjkom dziecko jest spokojne i czuje się bezpiecznie.

Monika z Gołkowic:

Przyjemne, uspakajające, wyciszające dzieciątko melodie. Bardzo fajna funkcja czasowa - możliwość ustawienia czasu, przez który zabawka ma być aktywna. Przyjemny, mięciutki w dotyku i delikatny misiaczek. Dwa rodzaje światełek: pierwsze - delikatne światełko, które wyświetla gwiazdki i księżyc na suficie, oraz drugie - zmieniające kolory. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zabaweczka na pewno bardzo długo nam posłuży. A w przyszłości wspomoże przy nauce samodzielnego zasypiania. Bardzo polecam!

Więcej opinii o zabawkach Fischer Price dla dzieci 0-6 znajdziesz tu.