Test zabawek dobiegł końca - mamy już pierwsze opinie o zabawkach Fisher-Price

Kilka miesięcy temu zrodziła się idea zorganizowania największego w Polsce Wielkiego Testu Zabawek. Razem z firmą Fisher-Price chcieliśmy poznać opinie rodzin z całego kraju na temat ich produktów.

Postanowiliśmy dowiedzieć się, na co opiekunowie zwracają uwagę przy zakupie zabawek i jakie ich funkcje najbardziej podobają się maluchom – bo właśnie wasze opinie są wyjątkowo cenne. Ekspert Fisher-Price powiedział, że:

Nasze zabawki wyróżnia przede wszystkim bezpieczeństwo i doskonała jakość. Fisher-Price podchodzi z najwyższą dbałością do każdego nawet najmniejszego szczegółu zabawek, które uczą, urzekają, zachęcają do zabawy i dalszego poznawania świata. A udaje się nam to ponieważ słuchamy ekspertów – rodziców i ich dzieci, którzy przychodzą się bawić do naszego Laboratorium Zabawy. Nasi projektanci obserwują dzieci przy zabawie i uczą się od nich. To pomaga nam tworzyć najlepsze produkty.

Fisher-Price jest pierwszym producentem zabawek na świecie, który zaczął analizować swoje artykuły, obserwując bawiące się nimi dzieci. Rocznie aż 3500 tysiąca dzieci odwiedza siedzibę firmy i bierze udział w badaniu. Dla Fisher-Price ważne są opinie wszystkich maluchów - nie tylko tych, które miały okazję odwiedzić Laboratorium Zabawy. To właśnie z myślą o nich powstał projekt ogólnopolskiego testowania.

Mamy już pierwsze opinie rodzin, które biorą udział w Wielkim Teście Zabawek z Fisher-Price!

Przeprowadzenie największego w Polsce Wielkiego Testu Zabawek było dla nas nie lada wyzwaniem, a zainteresowanie projektem porosło nasze najśmielsze oczekiwania! Otrzymaliśmy od was kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń. Po przeczytaniu wszystkich, musieliśmy wybrać zaledwie dwa tysiące rodzin. Nie było to łatwe zadanie, ale udało się! Po opublikowaniu listy testerów, zabraliśmy się za pakowanie zabawek i wysyłanie ich do was. Kurierzy w pocie czoła rozwozili paczki po całym kraju, a my z niecierpliwością wyczekiwaliśmy uzupełnionych przez was ankiet. Cieszymy się, że tak chętnie dzielicie się swoimi opiniami!

Zabawki testowały dzieci z trzech przedziałów wiekowych. Najmłodsi mieli do pół roku i testowali m.in. Gwiezdny Projektor 2w1. To zmieniająca kolory lampka, z projekcją gwiazdek, która odtwarza spokojną muzykę. Do projektora dołączona jest pluszowa zabawka. Rodzic jednego z małych testerów napisał o Gwiezdnym Projektorze 2w1, że:

Zabawka zdała egzamin w 100%. Nie dość że ładna, dobra jakościowo to posiada wspaniałe funkcje. Moje Maleństwo od razu zauważyła gwiazdki na suficie oraz cudowne misie. Mimo ze córeczka miała tylko 5 tygodni jak dostała zabawkę zauważyła ja niemal natychmiast. Zabawka sprawdziła się lepiej niż poprzednia karuzela. Oprócz tego idealnie nadaje się do ustąpienia maleństwa. Pokochała szum i codziennie przy nim zasypia. Dzięki czemu rodzice mają o ale więcej czasu dla siebie. Polecam! 

Rodzic maluszka z drugiej kategorii wiekowej (6-18 miesięcy) ocenił w ankiecie Książeczkę  z wierszykami i napisał, że:

Synek jest zafascynowany książeczka. Najlepszą frajdę sprawia mu przekładanie kartek wręcz się złości ( test wytrzymałości zabawka zaliczyła wielokrotnie), że nie ma więcej do przywracania kartek. Perfekcyjnie opanował pokazywanie palcem znajdujących się elementów które mówi książeczka, a nawet po swojemu powtarza słowa. Super naprawdę. A mama przy okazji poćwiczyła pamięć w zapamiętywania śpiewanych wierszyków, bo na okrągło grają.

Wśród produktów przekazanych przez Fisher-Price znalazły się również te dla troszkę starszych dzieci, powyżej 2 lat. W tej kategorii wiekowej znalazło się kilka bardzo popularnych zabawek m.in. Muzyczna Farma Małego Odkrywcy, Sterowana Gąsieniczka i Movi Mistrz Zabawy. Ostatnia z wymienionych zabawek wyjątkowo przypadła do gustu jednemu z testerów:

Moje dziecko jest po prostu zachwycone zabawką. Movi nie tylko bawi, ale też uczy, wypowiada polecenia, które dziecko wykonuje i przez to nabiera nowych umiejętności, bądź utrwala sobie już te nabyte, dodatkowo będąc jeszcze w ruchu. Zabawka jest tak skonstruowana, że spodobała się także mojej młodszej, siedmiomiesięcznej córeczce, ponieważ Movi nie tylko do niej mówi, ale też porusza się, może być więc świetnym bodźcem dla raczkujących, czy też uczących się dzieci. 

Zabawki Fisher-Price są bardzo popularne wśród rodziców. Wiele rodzin, które aplikowały do testu zaznaczała w zgłoszeniu, że ich maluch ma już zabawki tej marki. Docenia je również Rafał Mroczek – aktor,  tata Zosi, który powiedział, że produkty Fisher-Price:

Są bezpieczne i wykonane z trwałych materiałów. Inspirujące dla dziecka, rozwijające jego umiejętności i wyobraźnie. Wspomagające jego rozwój i zachęcające rodziców do wspólnej zabawy.

W grudniu opublikujemy wyniki Wielkiego Testu Zabawek.