Wysyłamy zabawki do testowania w ramach Wielkiego Testu Zabawek z Fisher-Price!

Najlepszą rekomendacją dla zabawki jest to, że maluch lubi się nią bawić. A jakimi zabawkami najbardziej lubią bawić się dzieci? Sprawdzamy to w Wielkim Teście Zabawek z Fisher-Price!

Kiedy chcemy dać dziecku prezent, stoimy przed sporym wyzwaniem – co kupić? Na rynku jest ogromna ilość zabawek, a wybór tej jedynej, wcale nie jest prosty. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie zabawki dają największą radość maluchom i jednocześnie spełniają oczekiwania wymagających rodziców. Jesteśmy organizatorem największego w Polsce Wielkiego Testu Zabawek. Firma Fisher-Price® przekazała na ten cel aż 2 tysiące zabawek. Przedstawiciel marki Fisher-Price® powiedział:

Wielki Test Zabawek to akcja, dzięki której będziemy mogli poznać opinie rodziców na temat naszych produktów. Jest to dla nas bardzo ważne, by wiedzieć co o nich sądzą, czy odpowiadają na ich potrzeby – bo to właśnie dzięki poznaniu zdania rodziców mamy możliwość jeszcze lepszego rozwoju naszych produktów. Dodatkowo testowanie zabawek to wspaniała okazja do zabawy z dzieckiem i wspólnego spędzania czasu, do czego Fisher-Price chce nieustannie zachęcać wszystkich rodziców. Postanowiliśmy do współpracy zaprosić eDziecko.pl – ponieważ jest to jeden z największych portali parentingowych

Przez ponad miesiąc zbieraliśmy wasze zgłoszenia do Wielkiego Testu Zabawek. Pytaliśmy was o to, na co zwracacie uwagę wybierając zabawkę i w co lubicie bawić się ze swoimi maluchami. Spośród kilkudziesięciu tysięcy zgłoszeń wybraliśmy już rodziny, które dostaną od nas zabawkę dobraną do wieku dziecka. W redakcji eDziecko praca wre, bo wszystkie zabawki muszą trafić już do nowych właścicieli. Jeśli dostałeś maila z potwierdzeniem, że  zostałeś zakwalifikowany do testu wkrótce otrzymasz zabawkę!

Przed maluchami  i rodzicami też stoi nie lada wyzwanie – będą testować i oceniać produkty Fisher-Price® oraz uzupełniać ankietę. Pytamy w niej między innymi o najbardziej wartościową funkcję testowanej zabawki. 

Rafał Mroczek - aktor, tata Zosi (która bawi się produktami Fisher-Price®), powiedział, że oczekuje od zabawki: 

przede wszystkim tego, żeby była bezpieczna. Kiedy Zosia zostanie przez chwilę sama, chcę być spokojny, że nic złego się nie wydarzy. Żadna bateria lub inna część nie zostanie połknięta. Zabawka musi być ciekawa i skupiająca uwagę dziecka, na dłuższą chwilę. Taka, która wzbudzi jej zainteresowanie i uśmiech

Pierwsze zabawki już trafiły do nowych właścicieli. Odwiedziliśmy kilka rodzin, które zakwalifikowały się do testu. Zapytaliśmy mamy, co sądzą na temat otrzymanych zabawek. A która otrzyma najwyższą ocenę w teście? O tym przekonamy się 4 grudnia, kiedy ogłosimy wyniki i przedstawimy wam ulubiony produkt marki Fisher-Price®.

Mamy już pierwsze opinie rodzin, które biorą udział w Wielkim Teście Zabawek z Fisher-Price!