Dwoje uczniów chwyciło za mikrofony na studniówce i się zaczęło. "Mam ciarki"

Nagranie ze studniówki okazało się hitem sieci. Taniec i śpiew uczniów poruszył internautów. "Ze wzruszeniami i z łezką w oku oglądałam tak pięknie zatańczonego walca" - komentują internauci.

Studniówki wyprawia się zwykle na przełomie stycznia i lutego, a w sieci można już znaleźć liczne nagrania z tegorocznych bali. Dla wielu uczniów to bardzo ważne wydarzenie, do którego przygotowują się z dużym wyprzedzeniem. Odpowiednio wcześniej rezerwuje się sale, wybiera DJ-a, catering, kupuje kreacje i rezerwuje wizyty u fryzjera. Ważnym elementem studniówki jest taniec polonez, który rozpoczyna imprezę. Maturzyści przez wiele tygodni ćwiczą choreografię, aby wypaść jak najlepiej. Zaangażowanie niektórych może jednak zaskoczyć.

Polonez nie wystarczył

Na profilu facebookowym II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku opublikowano nagranie ze studniówki. W tym przypadku uczniowie nie ograniczyli się jedynie do zatańczenia poloneza, ale naprawdę zaskoczyli wszystkich zgromadzonych. Dwoje maturzystów chwyciło za mikrofony. Zaczęli śpiewać piosenkę "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", podczas gdy inni uczniowie ruszyli na parkiet. Okazuje się, że z wyprzedzeniem ćwiczyli ten układ. "Walc w wykonaniu tegorocznych maturzystów w choreografii pani profesor Doroty Bondar" - opisano nagranie. Filmik okazał się prawdziwym hitem i polubiło go 33 tys. osób.

Zobacz wideo "12 lat temu nie miałam nawet pokoju, gdzie mogłabym nakarmić dziecko". Posłanka o nowym pomyśle Hołowni w sejmie

"Najpiękniejszy bal studniówkowy, jaki widziałam"

Taniec i śpiew zachwyciły internautów, a pod nagraniem ze studniówki pokazała się masa komentarzy. "Coś pięknego. Gratulacje dla wspaniałych maturzystów i opiekunów", "Przepięknie! Wykonanie pełne zaangażowania i współpracy. Wielkie gratulacje!", "Super młodzież, pięknie zatańczone i zaśpiewane. Brawo", "Przepięknie gratulacje dla młodzieży nauczycieli. Pięknie się na to patrzy i serce się raduje. Młodzież umie pokazać swoją najlepszą stronę. Powodzenia na maturze", "Piękna młodzież, pięknie tańczy", "Piękny i wzruszający taniec. Cudnie, że młodzi ludzie potrafią docenić piękno. Gratulacje dla Was kochani i Waszych wychowawców", "Najpiękniejszy bal studniówkowy, jaki widziałam", "Pięknie. Ze wzruszeniami i z łezką w oku oglądałam tak pięknie zatańczonego walca, w wykonaniu tych wspaniałych młodych ludzi. Życzę im powodzenia na egzaminie maturalnym i dużo szczęścia w życiu", "Przepiękny taniec. Zdolna młodzież, życzę wszystkim maturzystom dobrych wyników na maturze i dostania się na wymarzone studia powodzenia", "Dawno nie widziałam czegoś równie pięknego. Aż miałam ciarki. Gratulacje dla zdolnej młodzieży" - pisali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.