Uczniowie kupili nauczycielce nietypowy prezent. Była w szoku. "Zaprosiła nas na kawę i ciasto"

- Kupiliśmy nauczycielce i naszej wychowawczyni vouchery na masaże antystresowe do hotelu zamiast kwiatków i czekoladek. Były bardzo zadowolone i powiedziały nam, że są naszymi dłużnikami. Do tego zaznaczyły, że we wrześniu zapraszają nas na kawę i ciasto - zdradza jedna z uczennic, która była pomysłodawczynią ciekawego prezentu dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Jej pomysł może być także inspiracją dla innych.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Nieuchronnie zbliża się zakończenie roku szkolnego. Uczniowie są już na finiszu poprawiania ocen i z niepokojem oczekują, aż nauczyciele wystawią oceny proponowane, które później zmienią się na te na świadectwie. Niektórzy są łaskawi i dają dzieciom możliwość zdobycia dodatkowych ocen, które później poprawiają końcowe stopnie. Stresu jest jednak przy tym nie mało. Uczniowie z pewnej szkoły postanowili podziękować swoim nauczycielom w wyjątkowy sposób. To, co podarowali im na zakończenie roku szkolnego, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. 

Zobacz wideo Czy w polskiej szkole muszą być oceny? "Można w inny sposób ocenić ucznia niż liczbą"

Nauczycielki dostały prezenty, o których nawet nie marzyły. Uczniowie wiedzieli, co im się przyda. "Były bardzo zadowolone i powiedziały nam, że są naszymi dłużnikami"

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego niejednokrotnie spędzają uczniom sen z powiek. Pedagodzy rzadko wprost mówią, co chcieliby otrzymać. Niekiedy uczniowie sugerują się też tym, czy zwyczajnie pałają do swoich nauczycieli sympatią. Jeśli tak jest, to starają się zrobić wszystko, aby wywołać na twarzach pedagogów uśmiech. Tak stało się w przypadku pewnej nauczycielki, która otrzymała od wychowanków voucher na masaż antystresowy. Prezent na tyle się jej spodobał, że zaprosiła swoich uczniów na ciasto i kawę, którą sama zaserwuje we wrześniu po wakacjach.

Kupiliśmy nauczycielce i naszej wychowawczyni vouchery na masaże antystresowe do hotelu zamiast kwiatków i czekoladek. Były bardzo zadowolone i powiedziały nam, że są naszymi dłużnikami. Do tego zaznaczyły, że we wrześniu zapraszają nas na kawę i ciasto

- zdradziła uczennica, dodając na końcu wpisu hasztag nawiązujący do zakończenia roku szkolnego. Tym samym nastolatka chciała pomóc innym i podrzucić świetny pomysł na prezent. Jesteśmy pewni, że tak praktyczny podarunek spodoba się niejednemu nauczycielowi. Czy antystresowy masaż będzie inspiracją dla innych? Dowiemy się już niebawem. 

Więcej o: